Чемпіон світу з кікбоксингу виступив на боці Московського патріархату під час конфлікту на Вінниччині . ФОТО, ВІДЕО

20:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У суботній сутичці 15 червня у Луці-Мелешківській з боку УПЦ (МП) брали участь не лише пересічні мешканці місцевої територіальної громади, а й “гості” з кар’єрою професійних спортсменів.

Зокрема, Московський патріархат на Вінниччині “боронили” багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу, тренер з бодібілдингу та спортсмени із спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву.

Про це Vежі повідомили віруючі з Православної церкви України у Луці-Мелешківській. Прихожани ПЦУ заявляють, що більшість “захисників” Московського патріархату були приїжджими, а не членами територіальної громади.

На одному з відео відзняли наслідки сутички біля храму для однієї з прихожанок ПЦУ. У вірянки сліди крові на одязі, видно порізи на руці, а сама вона скаржиться на те, що її вдарили кулаком у щоку. Нагадаємо, що “офіційне запрошення” приїздити до Луки-Мелешківської з’явилось на сайті Вінницької єпархії УПЦ ще у день сутички.

Так за УПЦ (МП) виступив В’ячеслав Отерянський – багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу та тренер з кікбоксингу, карате, К-1 і тайбоксу (за даними kickboxingvn.com). Отерянський також очолює Вінницьку обласну ГО “Федерація кіокушин-кан шогакукай карате”. За інформацією на сайті Youcontrol, проживає у місті Вінниці, хоча в тематичних публікаціях МП його називають “прихожанином храму” у Луці-Мелешківській.

В’ячеслав Отерянський

 

Також прихожани розповідають і про інших “гостей”, яких запросила УПЦ (МП), котрі брали участь у конфлікті. Зокрема, віряни називають учасниками конфлікту тренера України з пауерліфтингу, тренера з бодібілдингу та спортсменів із вінницької СДЮШОР.

  

Цього чоловіка жителі називають “тренером з фітнесу та бодібілдингу одного із залів в Вінниці, на К.Василенка”

Варто зазначити, що на одному з відео одночасно фігурує і відносно велика, як для одного сільського храму, кількість духовенства УПЦ (МП). Жителі Луки-Мелешківської коментують таку ситуацію з приїжджими з долею гумору: “Де лучани? А немає!!?”

 

Нагадаємо, 15 червня у Луці-Мелешківській знову стався конфлікт між представниками ПЦУ та УПЦ (МП). Розборонити вірян по різні сторони допомогла поліція. Також віруючі з Православної церкви України обмежили рух транспорту задля привернення уваги до, як вони вважають, порушення своїх прав.

Предметом конфлікту стало право відправляти молитви у місцевому храмі кожною з церков. Суперечки між прибічниками двох конфесій у Луці-Мелешківській можна було спостерігати ще з березня 2019 року, коли після сутичок церкву в Луці-Мелешківській доводилось брати під цілодобову охорону поліції.

Фото та відео надані прихожанами храму

Головне фото – Газета “Місто”

Читайте також:

У Луці-Мелешківській знову конфлікт навколо церкви: “тітушки”, побиття і перекриття дороги. ВІДЕО

Після сутичок церкву в Луці-Мелешківській взяли під цілодобову охорону. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.