× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Бронзові ножі та загадкові стилети: у вінницькому музеї покажуть найдавнішу зброю

16:36
Автор: Олеся Яненко

В суботу, 13 квітня о 15:00 у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться тематична екскурсія зброї. Колекція музею включає в себе зразки зброї від найдавнішої доби до сьогодення.

Як повідомляється на Фейсбук-сторінці заходу, під час екскурсії будуть представлені справжні зразки зброї кам’яного віку – списи, ножі, сокири та луки зі стрілами. Також до колекції музею входить зброя Нового часу, яка вирізняється своїм коштовним інкрустуванням і золотими орнаментом. Колекція зброї Новітнього часу включає в себе вогнепальні рушниці, якими користувалися армійці Російської імперії і Радянського союзу.

Кілька шабель ХХ сторіччя представлятимуть зброю Близького Сходу, а точніше Дагестану і хевсурів (етнографічна група грузин).

Під час екскурсії також можна буде побачити зброю, якою користуються українські бійці на сучасній війні на сході.

Родзинкою екскурсії стане можливість сфотографуватися з реконструкціями зразків холодної зброї і в різних обладунках, які теж представлені в колекції музею.

Екскурсія відбудеться у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї (вулиця Соборна, 19) о 15:00, реєстрація обов’язкова за тел. 063 651 74 46 або за посиланням.

Вхідний квиток (з урахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування):

для дітей та студентів – 20 грн;
дорослих – 30 грн.

Читайте також: Читайте також: Стіл Петлюри, розбірна гармата та однострої УНР: у Вінниці відкрили унікальну виставку. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.