Борзов посів четверте місце в рейтингу голів ОДА з найвищими зарплатами

18:20
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов посів четверте місце в рейтингу грудневих зарплат серед очільників ОДА України. 

За інформацією, що оприлюднив аналітичний портал “Слово і Діло”, в грудні 2020 року Сергій Борзов отримав 62 тисячі 222 гривні. В цю суму увійшов оклад, надбавка та відпускні. Таким чином Сергій Борзов – на четвертому місці в рейтингу.

 

На фото – Сергій Борзов

Очолив рейтинг із найвищими зарплатами в кінці минулого року голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай із грудневою зарплатнею в розмірі 108 тисяч 847 гривень. Крім надбавок і окладу, він отримав за відрядження, відпускні, виплату на день відпочинку донора і допомогу з тимчасової втрати працездатності.

73 тисячі 232 гривні в грудні заробила глава Харківської ОДА Айна Тимчук – це оклад і надбавка. Уже колишній голова Дніпропетровської обладміністрації Олександр Бондаренко заробив 63 тисячі 623 гривні, йому виплатили оклад, надбавку за вислугу років та компенсацію за невикористану відпустку.

Відповідно трохи меншою була зарплата у керівника Вінницької ОДА Сергія Борзова – 62 тисячі 222 гривні: оклад, надбавка і відпускні. Останній в “п’ятірці” – очільник Рівненської ОДА В.С. Коваль із зарплатнею за грудень в розмірі 57 тисяч 858 гривень.

Зазначено, що в середньому глави ОДА в грудні заробили 40-60 тисяч гривень. Найменша зарплата була у голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука – 8 тисяч 877 гривень (його призначили на посаду тільки 24 грудня).

“Слово і діло” також зазначає, що за результатами аналізу кадрових змін за час каденції Володимира Зеленського саме посада керівника ОДА за останні півтора року виявилася найбільш нестабільною, адже в деяких областях змінився вже 6-7 голова.

Нагадаємо, Сергія Борзова представили як нового очільника Вінницької ОДА 19 червня 2020 року.

Читайте також: Нардепи з Вінниччини потрапили до рейтингу обранців з найбільшою кількістю помічників

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.