Нардепи з Вінниччини потрапили до рейтингу обранців з найбільшою кількістю помічників

20:53
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Відразу двоє народних депутатів з Вінниччини увійшли до переліку обранців із найбільшою кількістю помічників.

Як повідомляє аналітичний портал “Слово і діло”, зокрема йдеться про Анатолія Драбовського та Юлію Овчинникову зі “Слуги народу”, в яких по 28 помічників, що також є найвищим показником у президентській партії.

Зазначено, що загалом в парламенті IX скликання – 423 нардепи, у них разом 3 910 помічників. Максимальна кількість консультантів у депутата – 31. Також оприлюднено відповідну інфографіку.

Скількома помічниками “багаті” представники Вінниччини?

Найбільше помічників серед нардепів з Вінниччини мають Анатолій Драбовський та Юлія Овчиннікова зі “Слуги народу” – по 28.

 

Також ми перевірили кількість помічників у інших нардепів з Вінниччини та родом з Вінниці за допомогою даних на сайті Верховної Ради. Згідно з розміщеною інформацією, в народних обранців така кількість помічників:

Анатолій Драбовський, безпартійний, член депутатської фракції ПП “Слуга народу” – 28 помічників.

Юлія Овчинникова (виконуюча обов’язки декана біологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса у Вінниці), “Слуга народу”, член депутатської фракції ПП “Слуга народу” – 28 помічників. 

Петро Юрчишин, безпартійний, член депутатської групи “Партія “За майбутнє” – 18 помічників.

Лариса Білозір, безпартійна, Член депутатської групи “Довіра” – 17 помічників.

Микола Кучер, “Українська Народна Партія”, член депутатської групи “Довіра” – 11 помічників.

Ірина Борзова, безпартійна, член депутатської фракції ПП “Слуга народу – 4 помічники.

Геннадій Вацак, безпартійний, член депутатської групи “Довіра” – 7 помічників.

Олег Мейдич, політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – 3 помічники.

Олександра Устінова з Вінниці, політична партія “Голос”, член депутатської фракції ПП “ГОЛОС” – 4 помічники.

Максим Пашковський, безпартійний, член депутатської фракції ПП “Слуга народу” – 2 помічники (на “Посіпаках” – 3 помічники)

Дані щодо нардепів з інших регіонів

За інформацією “Слова і діла”, найбільше асистентів собі найняли Віктор Чорний з «Опозиційної платформи – За життя» та Сергій Шахов з групи «Довіра» – по 30. У Чорного четверо помічників працюють за трудовим договором, решта – на громадських засадах. У Шахова за трудовим договором двоє консультантів.

По 28 помічників у депутата Юрія Павленка (ОПЗЖ) та вже зазначених Анатолія Драбовського та Юлії Овчинникової («Слуга народу»). У Вадима Івченка з «Батьківщини» 27 помічників, по 26 у Сергія Мандзія («Слуга народу») і Віктора Медведчука (ОПЗЖ). На «Слугу народу» Андрія Клочка працює 25 асистентів.

У Миколи Галушки («Слуга народу»), Олександра Фельдмана (ОПЗЖ), Миколи Волинця, Сергія Соболєва («Батьківщина»), Михайла Бондаря («Європейська солідарність») і Олександра Гереги («За майбутнє») по 24 консультанти.

Без помічників працюють тільки троє депутатів: Микола Сольський зі «Слуги народу», а також Петро Порошенко і Мустафа Джемілєв («Європейська солідарність»).

“Якщо дивитися по фракціях і групах, то у «Слуги народу» на 246 депутатів 2 тисячі 52 помічники, в ОПЗЖ на 44 депутати – 508, в «Батьківщині» на 24 депутати – 306, в «За майбутнє» – на 24 нардепи 284 помічники, в «Довірі» – 20 депутатів і 247 помічників, в «Європейській солідарності» – 27 нардепів, у яких 228 асистентів, в «Голосі» – на 20 членів фракції 124 помічники. Також в Раді є 18 позафракційних депутатів, у них в цілому 160 консультантів” – повідомляє “Слово і діло”.

Інфографіка – “Слово і діло”