× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Більше та яскравіше: Вінницю освітлює близько 23 тисяч енергозберігаючих ліхтарів

14:14
Автор: Микола Геркалюк

Нічна Вінниця стає все більш яскравою. Зараз встановлено близько 23 тисяч вуличних ліхтарів, з них, протягом останнього року, встановили 1700 світлодіодних.

Про це повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю міської ради. Так з 1700 LED-ліхтарів, які встановили протягом 2017 року, близько 50 освітлюють ділянки біля пішохідних переходів, більше 80 поставили на третій черзі проспекту Космонавтів, ще 19 на території Лісопарку. Також 240 сучасних ліхтарів освітлюють малу об’зну дорогу та ще близько 50 – велику об’їзну.

Оновлене освітлення з’явилось і біля озера по вулиці Ватутіна, на площі Космонавтів, біля школи №34, що за адресою Ващука,12. По кілька світильників встановлено по вулицям Писарева, Кармелюка,  Стрілецькій, Амосова, Г. Крут, Зулінського, 600-річчя, Костянтиновича. Також – по вулицям Янгеля, Келецькій, Ширшова, Майбороди, Порика, Пирогова, Гальчевського, Оводова, Генерала Безручка, Василенка, Карбишева, Черняховського, Зулінського, Магістратській, Айвазовського тощо.  

В січні 2006 року місто освітлювали 1700 енергозберігаючих вуличних ліхтарів, а тепер їх майже 23 тисячі. В 2013 році в Тяжилові встановили перші LED-ліхтарі в якості експерименту. Вони споживають у 5-6 разів менше електроенергії, ніж лампи розжарювання, і вдвічі менше, ніж енергозберігаючі натрієві.

Починаючи з 2015 року “Міськсвітло” при будівництві нових об’єктів у мережі вуличного освітлення використовує лише LED-технології.

Читайте також: Щоб даремно не світило: Вінниця економить мільйон на рік завдяки “розумному” освітленню

Фото: http://egov.eletsonline.com

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.