Без антисептиків та вологого прибирання: у Вінниці перевірили “маршрутки” на дотримання протиепідемічних заходів

12:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

У березні вінницькі “маршрутки” перевіряли на дотримання протиепідемічних заходів. У результаті склали п’ять протоколів про адміністративне правопорушення.

Минулого місяця фахівці Держпродспоживслужби разом з представником “Муніципальної варти” провели моніторингові обстеження маршруток, які перевозять пасажирів у Вінниці. Загалом обстежили 46 маршрутних таксі, які курсують за маршрутами: № 1-А, 2-А, 14-А, 16-А, 17-А, 17-Б, 20-А, 22-А, 23-А, 28, 32. У результаті виявили декілька порушень.

– На момент обстеження не у всіх маршрутках були наявні антисептики та нагадування про необхідність використання засобів індивідуального захисту поруч з пасажирськими дверима, не організоване проведення вологого прибирання перед кожним рейсом, — повідомляють у Держпродспоживслужбі.

За результатами перевірок склали п’ять протоколів про адміністративне правопорушення. На адресу міського голови (в копії голові Асоціації ГО “Маршрут”) та директора Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради направлені листи про результати моніторингу. Перевезення пасажирів “маршрутками” необхідно організувати відповідно до вимог “Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19)“, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України 21.05.2020 №23.

Надалі фахівці продовжать перевірку дотримання протиепідемічних заходів у маршрутних таксі.

Фото: ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Читайте також: Вінницька міськрада оголосила обговорення проєкту рішення щодо здорожчання проїзду в “маршрутках”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.