Аудитори виявили понад 1,1 мільйона гривень порушень у “Центрі первинної медико-санітарної допомоги” на Вінниччині

7:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

У “Центрі первинної медико-санітарної допомоги” Тиврівської селищної ради аудитори виявили порушень фінансово-бюджетної дисципліни та недоліків на понад 1,1 мільйона гривень.

Про це повідомили в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

Зазначається, що з цих коштів більш як 500 тисяч гривень – незаконні витрати та недоотримані доходи. Майже 130 тисяч гривень селищного бюджету Центр витратив  на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, які спожили орендарі. А близько 100 тисяч гривень додатково спрямувати на донарахування розмірів посадових окладів керівному складу Центру (за відсутності законодавчо визначених підстав).

– Поряд з цим Центром у 2019 та 2020 роках неефективно витрачено 515 тисяч гривень на придбання аналізаторів гематологічного, швидкості осідання еритроцитів та двох мобільних діагностичних комплексів, які на момент проведення ревізії не використовувалися. Щобільше, на це обладнання нараховано понад 80 тисяч гривень амортизації, через що зменшено вартість активів Центру на вказану суму, – повідомили в Управлінні Держаудитслужби.

Відомо, що за допущені порушення двох посадових осіб Центру притягнуто до матеріальної відповідальності, ще одну – звільнено із займаної посади. Крім того, до об’єкта контролю застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства і зупинення операцій з бюджетними коштами.

Зазначається, що матеріали ревізії надіслали на розгляд до Вінницького районного управління поліції ГУ НП у Вінницькій області.

Ілюстративне фото – spe.org.ua

Читайте також: Колишня фінансова директорка незаконно заволоділа 216 тисячами гривень одного з сільгосптовариств на Вінниччині

Читайте також: На автомобільні дороги Вінниччини неефективно використали понад 34 мільйони гривень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.