Артисти Вінницької обласної філармонії записали кліп у самоізоляції. ВІДЕО

16:56
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Артисти симфонічного оркестру Вінницької обласної філармонії записали відеокліп. Перебуваючи кожен окремо по домівках, вони зіграли “Увертюру до опери Кармен” французького композитора Жоржа Бізе.

Цей відеокліп опублікували вчора, 1 квітня, про що повідомили на фейсбук-сторінці філармонії, з гумором зазначивши, що “артисти імпровізували, як могли”.

На відео музиканти – в кумедних та концертних костюмах, у респіраторах і за пошиттям медичних масок, вдома і на вулиці… Саме так симфонічний оркестр Вінницької філармонії продовжує працювати та розважатися у самоізоляції.

При явному “попустительстві” диригента, артисти імпровізували як могли, а часом і більше. І саме у тому “більше” відмінність нашого відеокліпу від європейських зразків, – йдеться у повідомленні. 

Ми не лише виконуємо музику, а й виходимо за рамки жанру і популяризуємо у суспільстві необхідність дотримуватись рекомендацій МОЗ, ВОЗ, БОГс і здорового глузду. Сподіваємось, що наш почин буде першим в країні. Слухайте нас і будьте здорові!

Ілюстративне фото – youtube.com

Читайте також: Танці з деко та качалкою: як вінницька танцівниця тренує містян під час карантину

Читайте також: Концерти, екскурсії та вистави: як культурне життя Вінниччини переходить в онлайн

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.