Англійська “з пелюшок”: 6 кроків, щоб виростити дитину двомовною

12:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

       На правах реклами

Хочете навчати свою дитину англійської, але не знаєте, з чого почати? У вашій родині є носій англійської, але цього недостатньо, аби малеча почала говорити іноземною? Як розвивати в дитині знання англійської на рівні з українською?

Сім’ї, де батьки походять з різних країн, вже зовсім не дивина. Проте далеко не кожна дитина зростає двомовною.

Світ розвивається, він стає доступнішим, ближчим, навіть меншим. І тепер вінничанин, що володіє англійською, може вільно обирати професію та працювати в будь-якій країні. Саме тому молоді батьки починають  замислюватися про лінгвістичну освіту дитини з наймолодшого віку.

Основний показник, коли друга мова дійсно стає рідною, це те, що малюк починає гратися, говорити уві сні та користуватися англійською у стресових ситуаціях.  Вивчати другу мову можна майже паралельно з українською. Діти мають надзвичайно відкритий інтелект, що поглинає та засвоює інформацію, мов губка.  Розповімо про 6 ефективних кроків, щоб виростити дитину двомовною.

1. З чого варто почати вивчати мову? Звісно ж, з абетки! Придбайте або створіть англійську абетку у вигляді кубиків. Ліпіть букви із пластиліну. Малюйте їх. Створіть із них персонажів та вигадайте історію для кожної літери. Так вивчення англійської абетки стане для дитини цікавою пригодою!

2. Казки, музика та відео. Англомовний контент можна почати використовувати з раннього віку. Діти значно легше та швидше, ніж ми, знайомляться з гаджетами та іншими перевагами цифрового світу. Використайте це як додаткове джерело трансляції англійського мовлення.

3. Спосіб старий, як світ: вивчайте з малечею значення слів за картками з малюнками. Їх можна придбати чи виготовити самим. Якщо маєте старшу дитину – це буде цікавий та корисний досвід і для неї. Найпростіша та найефективніша гра з картками: покладіть у ряд шість карток та попросіть дитину повторити їх за вами. Кожного нового кругу забирайте одну з карток. Укінці дитина зможе відтворити усі шість слів напам’ять.

4. Розвиваючі настільні ігри. Наприклад, гра «Скребл» або його спрощена версія. Її суть: від 2 до 4 учасників складають слова з кубиків. Чим більше слово – тим більше балів! Гра не тільки збагачує словниковий запас, розважає та пробуджує дух суперництва, а й допомагає запам’ятати правила написання великої кількості слів. Для початку спробуйте гру українською, а потім використовуйте й англійську абетку!

5. Розділяйте мови. Якщо ви володієте англійською, то, звісно, можете спілкуватися нею з дитиною. Проте не використовуйте дві мови в одній ситуації. Наприклад, використовуючи перед сном фразу «Good night, sleep tight», не варто перекладати її українською. Діти мають розвинене мовне чуття, тож ваших жестів та самої ситуації буде цілком достатньо, щоб зрозуміти значення слів: добраніч, спи міцно.

6. З 5-6 років уже варто підбирати мовну школу. Домашнє навчання – це добре, воно дає перші результати. Але глибинне вивчення мови з використанням правильної методики та подолання мовного бар’єра може забезпечити лише систематичне навчання у мовній школі.

Так, найбільшою школою англійської мови у Вінниці є FLASH. За 15 років тут навчили спілкуватися англійською понад 20 000 вінничан, переважна більшість з яких – діти. Авторська методика передбачає 7 рівнів дитячого навчання. Основні інструменти – інтерактивні вправи, 70% розмовної практики та постійні повторювання.

Уже вкінці першого рівня дитина зможе перекладати 71 слово за 35 секунд (10 речень із 7 граматичними структурами). І це не випадково. Адже головне гасло FLASH – англійська, яку розуміють, результати, що бачать усі. А групові заняття допомагають малечі не лише соціалізуватися, а й долати мовний бар’єр за допомогою постійної практики.

Наразі у Вінниці працює 18 відділень FLASH. То ж до переваг цієї мовної школи також можна додати близькість до вашого дому чи школи дитини.

Більше інформації про навчання у FLASH на сайті vin.flashstudies.net