Аліса і російська пропаганда: хто і для кого спалив дитячий трамвай у Вінниці? ВІДЕО

18:08
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Епатажна акція феміністичної організації Femen у центрі Вінниці, котра сталася сьогодні вночі та збурила вінничан, найвірогідніше була організована активісткою з Києва Алісою Виноградовою.

Про це стало відомо з повідомлень користувачів соціальних мереж та в результаті міні-розслідування Vежі.

Киянка Аліса Виноградова вже давно є прихильницею феміністичних ідей та зокрема руху Femen. Так, на її сторінці у Фейсбук є спільні фото із засновницею та очільницею руху Анною Гуцол.

Аліса Виноградова

Аліса Виноградова та Анна Гуцол

Аліса Виноградова по центру, Анна Гуцол – ліворуч

Окрім того, публікація про проведено акцію у Вінниці на офіційному сайті Femen також підписане користувачкою Alisa Vinogradova.

Більше того: в соціальній мережі Instagram користувач Alisa Vinogradova має аватар профілю, на якому дівчина сфотографована у характерному чорному вінку: точно такому ж, у якому активістка здійснила акцію у Вінниці.

Аналогічна акція біля магазину “Рошен” у Києві

Журналіст Vежі зв’язався з п. Алісою через Facebook, однак дівчина заперечила свою причетність до події. Проте коли ми навели їй низку доказів – припинила відповідати.

Водночас з’ясувалося, що акція у Вінниці активісткою Femen була влаштована конкретно для зйомки російським пропагандистським телеканалом REN TV. Знімальна група московського ЗМІ перебувала на місці пригоди від початку і до кінця, та відзняла ексклюзивні кадри спалення дитячого трамвайчика. Саме оператору REN TV Аліса позувала після спалення фотолокації у Вінниці.

Нагадаємо, що в ніч на 14 листопада на вулиці Соборній біля центрального фірмового магазину “Рошен” у Вінниці було спалено улюблену фотолокацію місцевої дітвори: картонний вінницький “трамвай”. Відповідальність за акцію на себе взяла організація Femen, котра пояснила, що таким чином виражає власний протест проти “офшорів Порошенка”.

Акція викликала обурення вінничан, котрі засуджують вчинок феміністок, пояснюючи, що дана локація викликала захват у дітей.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.