Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:38
Багато музики, поезії та природи – саме так вже 29 квітня на території Вінницької області вшосте стартує проект «Демидівські вихідні». Свого роду «квартирник» просто неба обіцяє вразити своїх відвідувачів різноманітністю жанрів музики, а ще – живим спілкуванням із відомими музикантами.
Зокрема, як повідомила одна із організаторок події Олександра Тарас, починаючи із 29 квітня та протягом трьох днів до 1 травня у Демидівці (Жмеринський район) в рамках фестивалю буде облаштовано музичну та поетично-літературну сцени.
Зокрема серед запрошених гостей: «Очеретяний кіт», Павло Нечитайло (Zapaska/Пропала грамота), Олег Каданов (Оркестр Че/Лінія Маннергейма), гурт Ґенеза (Кривий Ріг) та гурт «Очеретяний кіт». Відтак, звучатиме музика абсолютно різних жанрів: фолькл, метал, авторські пісні у танцювальній обробці тощо.
– Харизма, якість, досвід – це притаманне нашим колегам та друзям, – розповідає про цьогорічних гостей організатор «Демидівських вихідних» та лідер гурту «Очеретяний кіт» Роман Кріль. – Представник харківської школи Олег Каданов – прекрасний музикант виконавець, автор. Широка публіка має знати його по «Оркестру Че» та «Лінія манергейма». Павла Нечитайла багато критиків вважають одним з 10 найкращих авторів України, а його гурт «Запаска» гарно відомий в Європі. А гурт «Пропала грамота» прикрашав міццю та красою не один великий фест України. «Ґенеза» – це найкращі представники криворізького рок-клубу. Якість, щирість, прекрасний голос Павла Волошина нікого не лишать байдужими. Вони виступають повним складом і нам би хотілося би, щоб вони стали гарним відкриттям для вінницької публіки. Що стосується «Очеретяного кота», то ми представимо все найсвіжіше і найновіше: те, що ніхто ще не чув.
Читайте також: Очеретяний Кіт: «Налягайте на весла: мандри – це чесний наркотик, який ковбасить не по-дєтскі»
Також у програмі – мандрівки, читання поезії, живе спілкування із музикантами у неформальній обстановці. Окрім того, буде представлений фото-арт проект «Подих» (знятий безпосередньо у Демидівці) та ще багато цікавого.
Організатори вже опублікували графік автобусного маршруту з Вінниці до Демидівки.
Для участі потрібно зателефонувати куратору проекту за номерами 067-947-14-84 або 063-998-52-57 (Микола).
Також потрібно буде зробити організаційний внесок: 170 гривень за день, 400 гривень за 3 дні по передоплаті (включно до 22.04) або ж 480 гривень за 3 дні при розрахунку на місці. У вартість включено: проживання, харчування, розважальна програма.
Також, як VежА писала раніше, у переддень головного фесту в селі Демидівка очікується міні-фестиваль у самій Вінниці: 28 квітня у приміщенні молодіжного центру «Квадрат» на вечірці очікується різноманітність жанрів від музикантів з Кривого Рогу, Харкова, Кам’янець-Подільського та Вінниці. Організатори обіцяють авторські пісні в танцювальному стилі, подільський лаундж, електронне та на завершення – навіть метал-звучання.
Відстежувати оновлену інформацію щодо події можна на сторінці «Демидівських вихідних» у мережі Фейсбук.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.