“Демидівка” в “Квадраті”: у Вінниці відбудеться мистецький міні-фестиваль

17:40
Автор: Марина Однорог

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:38

«Золотий» склад «Демидівських вихідних», унікальний фотопроект та, звичайно, багато різноманітної музики – все це обіцяють організатори міні-фестивалю в «Квадраті».

28 квітня у приміщенні молодіжного центру «Квадрат» відбудеться міні-фестиваль від організаторів «Демидівських вихідних». На вечірці очікується різноманітність жанрів від музикантів з Кривого Рогу, Харкова, Кам’янець-Подільського та Вінниці. Організатори обіцяють авторські пісні в танцювальному стилі, подільський лаундж, електронне і на завершення навіть метал звучання.

Одна із організаторок події Олександра Тарас розповіла Vежі, що традиція організовувати своєрідні вечірки-концерти перед чи після «Демидівських вихідних» існує вже давно. Цього разу серед запрошених гостей відомі українські виконавці та гурти: Павло Нечитайло (Zapaska/Пропала грамота), Олег Каданов (Оркестр Че/Лінія Маннергейма), гурт Ґенеза із Кривого Рогу та, звичайно, головний символ «Демидівських вихідних» – гурт «Очеретяний кіт», а також, відкриття фото-арт проекту «Подих» Олега Усатюка та Миколи Доляка. Проект був знятий безпосередньо у Демидивці, а, за словами Олександри Тарас, музика, яка лунатиме цього вечора допоможе все «розповісти» про нього.

Організатор «Демидівських вихідних» Роман Кріль говорить, що цьогорічний склад можна назвати «золотим» через те, що це якісні та цікаві музиканти й автори, які пройшли випробовування часом.

-Харизма, якість, досвід – це притаманне нашим колегам та друзям. Будь-який фестиваль тішився б такій программі. Представник харківської школи Олег Каданов – прекрасний музикант виконавець, автор. Широка публіка має знати його по «Оркестру Че» та «Лінія манергейма». Павла Нечитайла багато критиків вважають одним з 10 найкращих авторів України, а його гурт «Запаска» гарно відомий в Європі. А гурт «Пропала грамота» прикрашав міццю та красою не один великий фест України. «Ґенеза» – це найкращі представники криворізького рок-клубу. Якість, щирість, прекрасний голос Павла Волошина нікого не лишать байдужими. Вони виступають повним складом і нам би хотілося би, щоб вони стали гарним відкриттям для вінницької публіки. Що стосується «Очеретяного кота», то ми представимо все найсвіжіше і найновіше: те, що ніхто ще не чув.

Роман акцентує увагу на тому, що в цей вечір на міні-фестивалі гратимуть одні із найпотужніших змістовно та мелодично самобутніх гуртів і виконавців та запрошує всіх долучитися до атмосфери «Демидівських вихідних»

Двері арт-центру «Квадрат» відкриються о 19.00, а концертна програма розпочнеться о 20.00.

Вхід: 120 гривень.