У Вінниці на площі Перемоги розпочались підготовчі роботи до встановлення пам’ятного знаку

9:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на площі Перемоги почали готувати місце, де в майбутньому облаштують пам’ятний знак загиблим внаслідок російського ракетного удару 14 липня 2022 року. Тут буде встановлена композиція з зображенням голубів, які летять в небо, а поруч – зелена зона. 

Як йдеться на Facebook-сторінці міського голови Сергія Моргунова, на ній планується висадити 29 сакур – відповідно до кількості людей, загиблих через російський ракетний удар.

Будівельники вже приступили до підготовчих робіт на ділянці.

Нагадаємо, в травні виконком Вінницької міськради затвердив містобудівну документацію – “Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці”, яку раніше було підтримано на громадських слуханнях. Документація дозволяла встановити на площі Перемоги пам’ятний знак загиблим унаслідок теракту 14 липня минулого року.

В кінці квітня у Вінниці на громадських слуханнях містяни підтримали проєктний план реконструкції простору між музеєм-садибою Коцюбинського та “Ювілейним”. Також на слуханнях підтримали встановлення на площі Перемоги пам’ятного знаку для увічнення пам’яті жертв ракетного удару. Знак планують встановити у просторі безпосередньо за літаком. Вказувалось, що проєкт самого пам’ятного знаку розробила львівська архітекторка Наталія Пастух. Його головним символом будуть голуби, кількість яких відповідатиме кількості загиблих (29), а поряд висадять дерева.

Детальніше ж щодо решти подробиць містобудівної документації можна ознайомитися ТУТ і ТУТ.

Фото – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Виконком Вінницької міськради затвердив Детальний план території в районі Будинку Офіцерів та площі Перемоги

Читайте також: У Вінниці презентували новий ескіз стели пам’яті біля Будинку офіцерів. ГРАФІКА

Читайте також: У Вінниці відбулись громадські слухання щодо реконструкції простору між музеєм-садибою Коцюбинського та “Ювілейним”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.