До наступного осінньо-зимового опалювального сезону планується провести ремонтні роботи, перевірку мереж та заготовлення матеріалів. Окрім цього, в планах – очищення сотні колодязів питної води, ремонт покрівель багатоповерхівок та ремонт електрощитових.
Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, 28 квітня виконком міськради ухвалив рішення, яким визначено обсяги та перелік робіт, котрі надавачі комунальних послуг, управлінські компанії та дорожні служби мають виконати до початку опалювального сезону 2022-2023 років.
Йдеться про проведення ремонтних робіт на котельнях, мережах, об’єктах водопровідного і каналізаційного господарства. Також відбуватиметься підготовка до зими прибиральної й снігоочисної техніки, а також багатоповерхових будинків житлового фонду.
Вже багато років підготовка до наступного опалювального періоду у нашій громаді стартує навесні. Готуватись до зими потрібно завчасно і мати в запасі час, аби провести всі необхідні ремонтні роботи на котельнях, здійснити випробування тиску в системах, закупити ті ж протиожеледні матеріали. Так само потрібно перевірити і підготувати спецтранспорт, який працює в холодну пору року на вулицях міста. Виконавчий комітет міської ради сьогодні ухвалив рішення про підготовку галузі житлово-комунального господарства до роботи в наступному осінньо-зимовому періоді. Всі підприємства, служби і управлінські компанії мають визначені обсяги і перелік необхідних робіт, які потрібно провести. Сподіваємось, що не буде ніяких форс-мажорів, і ми в плановому режимі виконаємо всі заплановані заходи, – розповідає заступник міського голови Микола Форманюк.
Окрім цього, комунальні служби до наступного осінньо-зимового періоду проведуть очищення сотні колодязів питної води загального користування та ремонт 60 криниць.
Управлінські компанії до опалювального сезону житлового фонду мають провести поточний ремонт понад 22 тисяч м² покрівель багатоповерхових будинків, відремонтувати та замінити майже 17 тисяч метрів внутрішньобудинкових інженерних мереж. А також виконати ремонт 290 електрощитових, замінити майже 200 м² вікон у під’їздах висотних будинків на енергозберігаючі.
Окрім цього, необхідно провести заміну майже тисячі ламп на енергозберігаючі світильники з акустичними вимикачами для зменшення споживання електроенергії у під’їздах та підвальних приміщеннях.
Фото – https://www.vmr.gov.ua/
Дякуємо!
Тепер редактори знають.