Відремонтували лавки та відновили водопостачання в планетарії: у Вінниці готують до літнього сезону Центральний парк

13:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці готують до літнього сезону Центральний парк імені Миколи Леонтовича. Триває ремонт та фарбування паркових меблів, комунальники вже вивезли опале гілля та листя, а в планетарії відновили водопостачання. 

Також, як йдеться на сайті Вінницької міської ради, всі атракціони в парку пройшли технічний огляд та експертно-технічне обстеження.

За словами директора КП “Дирекція парків та дозвілля територіальної громади” Олександра Мельника, з 1 травня атракціони почнуть працювати. Під час тривоги їх зупинятимуть.

Сьогодні у кожного свій фронт. Ми повинні тримати місто в порядку та робити все, щоб громадяни та внутрішньо переміщені особи були в чистому місті. Центральний парк готовий до відвідування. Також з 1 травня почнуть працювати атракціони. Під час тривоги вони зупинятимуться, – каже посадовець.

Загалом, відзначають в міській раді, з настанням тепла в різних куточках міста відбулись толоки, прибрали прибудинкові території, площі, сквери. Також, за одним з повідомлень мерії, толоку провели на території приєднаних Щіток, Писарівки та Вінницьких Хуторів.

 

 

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: “Пізнай Вінницю”: вінницькі гідеси розпочнуть проводити безкоштовні екскурсії містом для переселенців

Читайте також: Open space для митців: вінницький мистецький простір “ПІЧ” змінює формат роботи

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.