У Вінниці з’явився двоповерховий туристичний автобус-кабріолет. ФОТО

21:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з’явився двоповерховий туристичний автобус-кабріолет “BusPass”. Він курсуватиме від Центрального автовокзалу до садиби Пирогова, а протяжність маршруту складе 22 кілометри.

Організатори зазначили, що перша оглядова екскурсія містом відбудеться після Великодніх свят (точну дату повідомлять згодом)

Нью-Йорк, Лас-Веґас, Токіо, Лос-Анджелес найпопулярніші міста світу, у яких давно користуються шаленим попитом оглядові екскурсії на двоповерхових автобусах-кабріолетах. А тепер така можливість з’явилась і у Вінниці! За півтори години ми познайомимось з історією міста, найвизначнішими місцями та пам’ятками архітектури, – йдеться на сайті Buspass.vn.ua.

Відомо, що екскурсія розпочнеться від Центрального автовокзалу, далі повз світломузичний фонтан “Roshen”, через центральну вулицю Соборну й аж до Національного музею-садиби та усипальниці М. Пирогова, що в іншому кінці міста.

Тривалість поїздки півтори години, а сама екскурсія буде супроводжуватися професійним гідом.

Також повідомляється, що розсадження передбачене на другому поверсі автобуса, де є 50 місць. Крім цього поїздка доступна для людей в інвалідних візках.

Мапа маршруту

 

Вартість квитка: дорослий 240 грн, дитячий (6-14 років) 150 грн, пільговий (студенти, пенсіонери, люди з інвалідністю 2-3 груп, учасники АТО\ООС) 190 грн. Крім цього право на безкоштовну екскурсію мають діти до 6 років, а в будні дні ще й особи віком 75 років і старші та люди з інвалідністю 1 групи + 1 супроводжуючий.

Повідомляється, що крім оглядової екскурсії містом, у сезоні 2021 року вінничанам та гостям міста пропонуватимуть ще такі тури, як “Урок історії” та “Вечірня Вінниця”. Детальніше на сайті Buspass.vn.ua.

 

Фото – зі сторінки bus.pass в Інстаграмі

Читайте також: У Вінниці розробили каталог для туриста з ідеями на вікенд. ФОТО

Читайте також: У Вінниці почали ремонт приміщення для майбутнього Туристичного хабу. ФОТО

Читайте також: ТОП-5 «не форматних» музеїв Вінниці: від єврейського кота до «антиросійських» марок УНР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.