80 захисників та 20 захисниць: з російського полону повернули ще 100 українців і українок. ФОТО, ВІДЕО

17:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

До України з російського полону повернули ще 100 захисників та захисниць (80 та 20 відповідно): військовослужбовців ЗСУ, моряків, прикордонників, нацгвардійців. Серед них є оборонці Маріуполя, “Азовсталі”, Гостомеля. Частина визволених отримали серйозні поранення, мають захворювання.

Про це йдеться на Telegram-каналі очільника ОП Андрія Єрмака.

 

 

 

 

 

За повідомленням на Facebook-сторінці Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, серед визволених захисників та захисниць дев’ятеро – офіцери, решта – представники рядового та сержантського складу.

Вдалося визволити: 24 нацгвардійців, 22 прикордонників, 22 представників Військово-морських сил, 21 військовослужбовця Збройних сил України та 11 тероборонців.

– Визволені Захисники та Захисниці брали участь у боях на херсонському, харківському, донецькому, київському, запорізькому та сумському напрямках. Серед наших героїв – оборонці Маріуполя, Бахмута та Гостомеля, а також захисники Чонгара, острова Зміїний, ЗАЕС та ЧАЕС. Майже половина зі звільнених полонених мають важкі поранення, хвороби або зазнали катувань. Наймолодшому з визволених Оборонців 19 років, – йдеться в дописі штабу. 

 

 

 

 

 

 

Зазначимо, що нещодавно з російського полону додому повернулося ще 12 українців: 10 військових і двоє цивільних. Серед них п’ятеро важкопоранених. В штабі повідомляли, що десятеро оборонців належать до солдатського та сержантського складу. Вони були захоплені в полон, зокрема, у боях біля Бахмута, сіл Опитного та Оріхово-Василівки на Донеччині, поблизу Кремінної та Червонопопівки на Луганщині. Також повернуто двох цивільних, яких агресор утримував як заручників: із села Липці Харківської області та Маріуполя.

– Звільнені військові належать до Збройних Сил України, зокрема, 518 окремого батальйону спеціального призначення, 25-тої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, 93-тьої окремої механізованої бригади «Холодний Яр», 56-тої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, 57-го окремого стрілецького батальйону, – повідомлялося за результатами обміну 3 квітня. 

Фото та відео – з Telegram-каналу Андрія Єрмака та Facebook-сторінки Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.