1500 метрів менше, ніж за 4 хвилини: у Вінниці на День Європи відбулися легкоатлетичні змагання. ФОТО

19:59
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Допоки на Соборній у день Європи влаштовували історичні реконструкції та різноманітні виставки, на стадіоні Центрального парку юні та заслужені спортсмени показували вінничанам все, на що здатні. Тут відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики та забіг на 1500 метрів між титулованими спортсменами з усієї країни.

Так, о 14;30 тут розпочалися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики  “Хто ти, майбутній олімпієць?”. На змагання до Вінниці приїхали юні спортсмени з різних міст України, зокрема з Луганської, Донецької, Житомирської та Київської ДЮСШ.

   

“Майбутні олімпійці” змагалися у забігах на різні дистанції, спортивній ходьбі, потрійних стрибках та метанні ядра. У цих змаганнях брали участь як юнаки, так і дівчата. Злива, яка почалася близько четвертої, призупинила змагання, але вже після того, як дощ припинився, спортсмени знову вийшли на стадіон.

   

Завершував спортивний захід спеціальний забіг на 1500 метрів, присвячений пам’яті Петра Анісімова. Як розповів Vежі організатор забігу Микола Табак, до участі в цьому забігу запросили близько 20 кращих легкоатлетів з усієї України. Так, до Вінниці приїхало четверо дівчат та близько 15 хлопців.

Петро Анісім (1951 – 2016) – спортсмен, майстер спорту СРСР з бігу. Чемпіон СРСР (1974, 1975) з бігу на 1500 метрів. Срібний призер зимового чемпіонату Європи (1975). Виступав за Спортивний клуб армії міста Вінниці. Джерело – Енциклопедія сучасної України.

     

За результатами змагань було визначено призерів. У професійному забігу на 1500 метрів серед жінок: Вікторія Копа (Київ) – 1-ше місце, Тетяна Петлюк (Київ) – 2-ге місце та Анна Міщенко (Харків) – 3-тє місце.

     

За результатами змагань серед чоловіків переміг вінничанин Андрій Краковецький. Друге місце посів Володимир Киць (Київ), а третє –  Станіслав Маслов (Житомир).

     

Учасники змагань “Хто ти, майбутній олімпієць?” були нагороджені медалями, а професійні спортсмени, які брали участь в забігу, ще й матеріальними заохоченнями. Як зазначили організатори, серед юних спортсменів близько половини учасників змагань повернулося додому з медалями.

       

Фото Ольги Мірошниченко

Повну програму святкування Дня Європи, а також про те, як розпочалося відзначення – читайте у матеріалах:

Читайте також:

Нічна “Мелодія повітря”, Злата Огнєвіч, та вуличне мистецтво: повна програма святкування Дня Європи у Вінниці

Дракони на човнах, живий “Атлант” і “річка” на Соборній: як Вінниця відзначає День Європи. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Гідність, віра та свобода”: у Вінниці розпочали святкування Дня Європи масовим вальсом. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Дати п’ять” королеві: що робити на Соборній на День Європи. ФОТОРЕПОРТАЖ

На Дні Європи у Вінниці можна скласти присягу міщанина та отримати статут міста 1790 року. ФОТО

“Місто ідей”: у Вінниці презентували новий бренд міста. ВІДЕО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.