Звіринець у тумані: в “Подільському зоопарку” для комфорту тварин і людей встановили туманоутворювач. ФОТО

17:37
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Подільському зоопарку, що у Вінниці, через спеку встановили туманоутворювач, завдовжки 140 метрів. Наразі у місцях, де працює установка, температура повітря знижується щонайменше на вісім градусів.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці зоопарку.

 

– Ми бачимо, як негативно впливає на людей і тварин аномальна спека, тому і вирішили придбати і встановити на території зоопарку великий туманоутворювач. Вже з перших днів його роботи ми спостерігаємо позитивний вплив роботи цієї установки як на відвідувачів, так і на мешканців зоопарку – зазначив Євген Ткачик, передають в повідомленні.

Зазначається, що туманоутворювач встановили вздовж експозиції птахів і приматів. Крім цього, наразі здійснюються роботи з продовження установки до вольєру з білими лебедями, де відвідувачі зоопарку зможуть перепочити від спеки в альтанці з туманом.

Вказується, що форсунки туманоутворювача спрямовані як на тротуари, так і у вольєри. Відтак, комфортніше тепер почуватимуться і мешканці зоопарку.

Як зазначається в повідомленні з посиланням на Євгена Ткачика, завдяки роботі туманоутворювача температура повітря в області його дії знижується щонайменше на вісім градусів.

– Найбільше приймати «туманні ванни» сподобалось африканським страусам. Велетенські птахи розправляють крила і ловлять туман своїми дзьобами. Допитливо розглядають туманні хмарки і примати. Втім, туманоутворювач зібрано так, аби мавпи не почали самотужки «вивчати» його конструкцію, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що використовують для роботи туманоутворювача звичайну артезіанську воду, яку в зоопарку використовують для власних потреб. Підкреслюється, що жодних домішок в ній немає.

Фото з фейсбук-сторінки Подільського зоопарку

Читайте також: У “Подільському зоопарку” у білих ланей народилось дитинча. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.