У “Подільському зоопарку” у білих ланей народилось дитинча. ВІДЕО

7:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Серед мешканців “Подільського зоопарку” з’явилось поповнення. Нещодавно у рідкісних білих ланей народилось дитинча. 

На сторінці зоопарку у Facebook повідомляють, що це первісток у родині оленевих, які переїхали до Вінниці з Одеси минулого року.

– Це були важкі пологи, — розповів директор “Подільського зоопарку” Євген Ткачик. — Ми не могли підійти до породіллі. Навіть побоювались, щоб плід не завмер.

 

У першу ніч після народження ослабленого малюка відігрівали працівники зоопарку. Наразі малюк та його мати почуваються добре. Дитинча лані споживає материнське молоко, його вигодовуватимуть до шести місяців. Додають, що малюк дуже спритний і допитливий.

Білі лані є парнокопитними жуйними тваринами. Доросле життя у самців розпочинається у трирічному віці, у самок — на рік раніше.У квітні самці скидають роги. Згодом на їхньому місці виростають м’які відростки рогів — панти. Наприкінці літа самець обчісує на них шкіру. Коли ж панти затвердіють, у самців починається гон. Вони змагаються за лідерство в стаді.

Нагадаємо, що раніше у муфлонів в “Подільському зоопарку” народилося четверо малюків, а також 15-річна ведмедиця Умка вперше дала потомство.

Відео: “Подільський зоопарк”

Читайте також: У Подільському зоопарку з’явилися нові мешканці – патагонські мари

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.