× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Зупинити наркотерор”: активісти закликають об’єднати зусилля в боротьбі проти реклами наркотиків у Вінниці

18:44
Автор: Vежа

Активісти “Вінницької європейської стратегії” запрошують усіх небайдужих на круглий стіл “Зупинимо наркотерор у місті”.

Організатори круглого столу вважають, що проблема поширення реклами продажу наркотиків онлайн набула загрозливих масштабів, тож для того, аби це побороти, потрібно об’єднувати зусилля різних структур та організацій.

“Всі ми спостерігаємо, як на вулицях нашого міста активізувались люди, які поширюють продаж наркотичних речовин в мережі Телеграм. Ці написи на фасадах будівель щоразу поновлюються і збільшуються у кількості, навіть після того, як їх зафарбовують. Що важливо, найбільшу кількість подібних написів можна побачити біля шкіл міста, що створює додаткову загрозу, адже підлітки навіть не знаючи, що це означає починають цікавитись можливістю придбати наркотики”, – ідеться в анонсі події на фейсбук-сторінці організаторів.

Активісти вважають, що поліція, муніципальна поліція та комунальні служби достатньо працюють над вирішенням цього питання, однак їхніх зусиль недостатньо. “Наша громадська організація вирішила додатково провести даний захід, для того щоб підсилити та об’єднати дії правоохоронних органів, громадськості, зацікавлених сторін у вирішенні питання. Ми не можемо стояти осторонь того, як засилля наркотичних речовин отруює життя вінничан.
Отже, усіх небайдужих до даної проблеми запрошуємо на круглий стіл «Зупинимо наркотерор у Вінниці»,

Круглий стіл відбудеться 28 січня 2019 р. о 15.00 в Хабі “Місто змістів” за адресою: м. Вінниця вул. Пушкіна,11. 

Нагадаємо, що раніше вінницьким художникам запропонували замалювати таку рекламуна міських стінах. 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.