«Зніми навушники» та «Візьми дитину за руку»: у Вінниці відбулась акція «Відповідальний пішохід». ФОТО

12:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Зніми навушники», «Не розмовляй телефоном, коли переходиш дорогу», «Візьми дитину за руку» — такі знаки з’явились біля пішохідних переходів у Вінниці. Їх нанесли працівники патрульної поліції спільно з вінницькою молоддю під час акції «Відповідальний пішохід».

Акція відбулась вчора, 28 квітня. Її організували відділ молодіжної політики Вінницької міської ради, Вінницька молодіжна рада, Управління патрульної поліції й також долучилась небайдужа та активна молодь міста, повідомляють на сайті Вінницької ради.

 

Ми проводимо акцію «Відповідальний пішохід» для того, щоб звернути увагу вінничан на необхідність дотримуватись правил під час переходу через пішохідний перехід, адже від уважності та обережності на дорозі залежить здоров’я та життя людей. Загалом акція проходить вже другий рік, раніше наносили написи у центральній частині міста, а в цьому році охопимо більшу територію – від вул. 600-річчя до центрального мосту, – каже начальник відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

 

Представниця Вінницької молодіжної ради Марія Маєвська зазначила, що намальовані знаки мають нагадати вінничанам, що під час перетину дороги необхідно подивитись у різні сторони чи не їде авто, не можна переїжджати перехід на велосипеді, а потрібно спішитись, а дитину необхідно тримати за руку. Також важливо під час перетину дороги треба знімати навушники та не розмовляти телефоном.

Фото з сайту Вінницької міської ради

Читайте також: У Вінницькій міськраді відповіли на петицію щодо облаштування пішохідного переходу біля ЖК “Барський”

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.