ЗМІ: у “Вінницяобленерго” запланували шість черг відключення замість трьох

14:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

У “Вінницяобленерго” запланували нові графіки відключення електроенергії на випадок обстрілів енергетичної структури. Так, замість трьох черг відключення будуть шість. У випадку блекауту на підприємстві залучатимуть альтернативні джерела енергії.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на директора “Вінницяобленерго” Юрія Касіча.

За словами Касіча, графіки будуть більш гнучкими, якщо вони будуть. Так, Касіч зазначив, що не впевнений, що графіки будуть, однак потрібно бути готовими до різних ситуацій, в тому числі найгірших.

Спеціальні графіки аварійних відключень складають 50% від споживання не області, а країни. Якщо ми включили всю генерацію, і половина пропала, то 50% будуть з електрикою, це критична інфраструктура. Якщо розіб’ють 50% трансформаторів на магістральних підстанціях, то 50% будуть з електрикою, – цитують Юрія Касіча.

Вказано, що енергетики запаслися пальним та генераторами, які необхідні для безперебійної роботи диспетчерських та важливих енерговузлів.

Юрій Касіч зауважив, що всі диспетчерські пункти, тобто центри керування, оснащені дизельними генераторами. Також був накопичений запас палива.

– Також ми додатково виконуємо деякі заходи по мережах 10 кВт і вже почали виконувати по мережах в 110 кВт, які значно підвищать рівень надійності живлення Вінниці. …Готуємо нові режимні так звані електричні схеми перезаживлення споживачів при терористичних атаках на наші об’єкти, – зазначає Касіч.

Раніше повідомлялось, що на підстанціях 110 кВ міського кільця Вінниці завершується відновлення інженерних споруд для захисту найважливішого обладнання. Крім того, на десятьох визначених разом з Вінницькою обласною державною адміністрацією підстанціях області також відновлюються захисні споруди.

Також вказувалось, що підприємство укомплектовано аварійними джерелами енергозабезпечення необхідної кількості для забезпечення центрів керування та ремонтних бригад потужністю від 2,5 до 80 кВт.

Журналісти зазначають з посиланням на Касіча, що минулорічні російські атаки коштували обленерго 20 мільйонів гривень – саме стільки витратили на відновлення енергосистеми області.

Фото 24tv.ua 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.