Женя Галич везе до Вінниці свою «Акустику»

11:27
Автор: Марина Однорог

Харизматичний та емоційний фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич презентує вінничанам свою власну акустичну програму вже на початку березня.

Нові та старі композиції гурту у власній акустичній обробці Жені Галича меломани зможуть почути 3 березня о 19.00 в обласній філармонії. Як зазначають організатори SIVAK.Concert agency, концерт має відбутись в затишній, домашній атмосфері, де кожен зможе запитати Жені все, що давно цікавить, взяти автограф та, звичайно, активно підспівувати.

З програмою «Акустика» соліст виступає вже не вперше:  у 2016 він відвідав з нею декілька міст і фестивалів. Такий формат «зацінили» багато фанів гурту, адже саме така атмосфера дозволяє дізнатись про улюбленого артиста більше.

Квитки на концерт у Вінниці – від 120 до 250 гривень в залежності від місця.


До речі, нещодавно вийшов український фільм «Правила бою», в якому Женя Галич зіграв головну роль разом у зірковій компанії Олексія Горбунова та Олександра Усика.

O.Torvald (Оторвальд) – український рок-гурт, який заснований у 2008 році в Полтаві. У 2009 році музиканти переїхали до Києва. У 2008 році вийшов дебютний альбом «O.Torvald», друга платівка вийшла в 2011 році, вона отримала назву «В Тобі». Третій альбом отримав назву «Акустична», випустили його в 2012 році. Четвертий альбом «Примат» вийшов в кінці 2012 року. П’ятий альбом «Ті є» вийшов в кінці 2014 року. Останній альбом «#нашілюдівсюді» вийшов у вересні 2016 року. Гурт активно виступає на різноманітних фестивалях України та за кордоном. А цього року навіть позмагається за можливість представити Україну на пісенному конкурсі «Євробачення».