Зелена пляма на річці Південний Буг: вінницька держекоінспекція дослідила воду на вміст забруднюючих речовин

13:16
Become a Patron!

У Вінниці на поверхні річки Південний Буг, в районі Староміського мосту, виявили пляму зеленого кольору. Фахівці Держекоінспекції перевірили вміст забруднюючих речовин і зробили висновок: він не перевищує норми.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, вони отримали повідомлення про те, що на річці помічено пляму зеленого кольору. Тому вирішили виїхати та обстежити узбережжя річки Південний Буг на ділянці від Староміського мосту до набережної “Рошен”.

Фахівці взяли проби поверхневої води для визначення вмісту забруднюючих речовин. Зазначено, що під час обстеження відповідної ділянки річки, також помітили поодинокі “острівці” з латаття та водоростей, що є характерним для водойм із повільним плином.

У відібраних пробах води визначалися основні показники забруднюючих речовин. Їх концентрація нормується у водних об’єктах відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я №721 від 02.05.2022 р. «Про затвердження Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення». За результатами досліджень вміст забруднюючих речовин у відібраних зразках не перевищував гранично-допустимого значення, – йдеться у дописі.

Фото – з сайту Державної екологічної інспекції у Вінницькій області у Facebook

Читайте також: У “Вінницяоблводоканалі” пояснили причину жовтуватого відтінку води з під-крану

Читайте також: У 26 криницях Вінниці Держпродспоживслужба виявила невідповідність якості води. ПЕРЕЛІК

Читайте також: Вода неприємно пахне, але безпечна: у “Вінницяоблводоканалі” прокоментували ситуацію та що із цим роблять. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.