У Вінниці відбудеться презентація “збірки правдивої лірики” та благодійний аукціон

15:50
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вінничан запрошують на вечір-презентацію поетичної збірки “#Бути собою”, в межах якого відбудуться читання віршів, розіграш подарунків, а також благодійний аукціон. Гроші з аукціону віддадуть на лікування дівчат, що борються або уже побороли онкозахворювання.

Як ідеться на фейсбук-сторінці заходу, тематичний вечір присвячений дню народженні Дар’ї Дорош та виходу її поетичної збірки “Бути собою”. “Збірка правдивої лірики” містить “свіжу” поезію Дар’ї та її авторські малюнки в морському стилі.

– Мені тридцять, і це така доросла дата! І якраз зараз народилась моя дитинка, збірка лірики #бутисобою, – пише Дар’я у фейсбуці. –  Назва книги – це своєрідний постулат, правило, стигма, слоган останнього року мого життя. І вірші в ній зібрані саме за останній рік. Вони дуже різні, навіть полярні, взаємозаперечні, десь болісні, десь оптимістичні, десь екзальтовані. Але всі вони справжні, мої, рідні.

В рамках заходу відбудеться благодійний аукціон, кошти з якого будуть передані на розвиток проєкту “Красива завжди”. В межах цього фото-проєкту жінки, які борються або уже побороли онкозахворювання, беруть участь у фотосесіях. Десять відсотків від продажу книги будуть перераховані на лікування дівчат-учасниць проєкту.

У програмі заходу – поетичні читання, музика, фуршет, шампанське, розіграш подарунків, автограф-сесія, а також фотозона та виставка картин і фотографій. Окрім цього організатори влаштують благодійний аукціон з продажу “мерчу” від Дар’ї Дорош, який, як і збірка, оформлений нею у морському стилі. Гроші зібрані на аукціоні передадуть на лікування дівчат з проєкту “Красива завжди”.

Передзамовлення збірки можна здійснити скинувши гроші на картку (5168 7573 5443 4518 ) – 150 грн (тверда палітурка, 80 сторінок, кольорові ілюстрації). Також її можна придбати в електронному форматі (pdf) за 80 гривень. При замовленні книги на весь “мерч” (еко-торби, кружки, світшоти та листівки у морському дизайні) знижка десять відсотків.

На заході буде вітатися “морський дрескод”. “Запрошую на вечір-презентацію збірки, на вечір дружніх обіймів, сліз, посмішок, фотографій і спогадів”, – пише Дар’я.

Презентація збірки “Бути собою” розпочнеться о 17:00, 1 лютого у просторі “Чердак”. Вхід вільний, “подарунки можна складати тут” – 5168 7573 5443 4518.

Читайте також: “Просто хочу бути”: вінничанка, яка допомагала боротися іншим, потребує допомоги в лікуванні

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.