Завтра вінничан запрошують долучитися до онлайн-заходу “Звільнення Криму від загарбників”

14:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

Завтра, 22 квітня, у Вінниці відбудеться захід, під час якого розкажуть про “Звільнення Криму від загарбників” 1918 року. Серед спікерів будуть представники добровольчого батальйону “Крим”, які воювали на Сході України.

В анонсі заходу повідомляється, що “ви дізнаєтесь про героїчну боротьбу Армії УНР проти більшовицьких окупантів, зможете порівняти події того періоду та сьогодення і познайомитеся з героями сьогодення, котрі також борються проти окупації українських територій”.

Роман Яковлев, модератор заходу, розповів у коментарі Vежі, що серед спікерів цього заходу будуть представники добровольчого батальйону “Крим”, можливо й кримчанин Іса Акаєв, який з перших днів конфлікту об’єднав кримських татар, які бажають воювати на Донбасі, сам і очолив батальйон. Також серед учасників будуть представники обласного військового комісаріату, відділу Мінветеранів у Вінницькій області та Українського інституту національної пам’яті.

Кримська операція 1918 року — військовий похід спеціальної групи Армії Української Народної Республіки на чолі з полковником Петром Болбочаном у квітні 1918 року на Крим проти більшовиків. Метою було встановлення на території півострова української влади та взяття під контроль Чорноморського флоту (джерело – uk.wikipedia.org).

Долучитися до заходу, який відбудеться у молодіжному центрі “Квадрат”, зможуть усі охочі, адже його транслюватимуть онлайн на фейсбук-сторінці центру за ЦИМ посиланням. Початок – о 18:00. Також у коментарях під трансляцією можна буде ставити запитання до спікерів.

Мета цього заходу показати, що вже були звільнення Криму від загарбників, тому не потрібно опускати руки… Поговорити з ветеранами та добровольцями безпосередньо з батальйону “Крим”. Показати, які у нас були герої, які звільняли територію від загарбників. Бо як ми бачимо, загарбники у нас всі ті ж самі: були більшовики з Московії, а тепер теж Московія, – розповів Роман Яковлев.

Більше про звільнення Криму від більшовиків 1918 року можна подивитися у відео вище та почитати на сайті Українського інституту національної пам’яті за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – Історія без міфів

Читайте також: «Нам потрібні нові Донбас та Крим»: у Вінниці історики обговорили проблему деокупації Донбасу

Читайте також: “Я – Крим”: у Вінниці відбулись острівні читання в рамках міжнародного фестивалю. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.