Завтра у Вінниці попрощаються з Раїсою Панасюк

13:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вчора, 17 вересня, померла Почесна громадянка Вінниці Раїса Панасюк. У зв’язку із цим завтра у місті оголошено День жалоби. 

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов повідомив про це на своїй сторінці у Фейсбук. Він зазначив, що прощання розпочнеться о 14-й годині у Будинку офіцерів.

“У зв’язку з передчасною смертю Раєчки Панасюк завтра у місті буде оголошено День жалоби. Це непоправна втрата для всієї вінницької громади, для всієї країни.  Попрощатись з Раєю усі – хто її знав, шанував та цінував цю неймовірно світлу людину – зможуть у Будинку офіцерів. Вічна пам’ять…” – написав міський голова.

Також, як повідомляє Вінницька міська рада, 19 вересня на знак вшанування її світлої пам’яті у День жалоби на всій території Вінниці будуть приспущені прапори України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, будівлях комунальних підприємств, установ та організацій.

Виконком міської ради також рекомендує підприємствам усіх форм власності на території міста Вінниці долучитись до вшанування пам’яті померлої Раїси Панасюк та вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

На час проведення прощальної церемонії та поховання на території міста буде обмежено проведення концертно-розважальних заходів та спортивних змагань.

Як повідомлялося вчора, після тривалої тяжкої хвороби пішла з життя видатна вінничанка, почесна громадянка міста та Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк.

Про трагічну подію вже повідомили як вінницькі депутати, так і особисто Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. У своєму дописі очільник уряду зокрема зазначив, що “вдячний долі, що зустрів тебе на своєму шляху”.

Головне фото – humanrights.org.ua