Завдяки допомозі з міста Кельце двом лікарням Вінниці передали понад тисячу захисних комбінезонів

13:19
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінницька міська клінічна лікарня № 1 отримала 600 захисних комбінезонів від Фонду громади “Подільська громада”. Ще 500 комбінезонів передали Вінницькій клінічній багатопрофільній лікарні. Зазначається, що цю гуманітарну допомогу зібрали для Вінниці з міста-побратима Кельце.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Фонду громади “Подільська громада”, захисний спецодяг доставили до Вінниці двома автобусами, які місту подарували поляки.

Автобуси були повністю завантажені гуманітарним вантажем, завдяки чому вдалось підсилити медичні заклади міста захисним спецодягом:

Вінницькі лікарі захисні комбінезони вже випробували, коротко охарактеризувавши їх як “суперові”. Наразі в місті зростає рівень захворюваності на коронавірус, а тому захисний спецодяг, який має відповідну сертифікацію, дуже доречний. <…> Вдячні мешканцям і мешканкам Кельце за таку потрібну і своєчасну підтримку. Саме так має виглядати дружба між містами-побратимами, яка триває більш ніж пів століття, – йдеться в дописі.

У Фонді зазначають, що загалом від початку повномасштабного вторгнення громада Кельце направила до Вінниці вже понад 160 тонн гуманітарної допомоги. Це медикаменти, ліжка для медичних закладів, а також одяг, продукти та засоби гігієни.

Фото – https://www.facebook.com/podilska.hromada/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.