× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Заступника прокурора Вінниччини відправили під домашній арешт

16:21
Автор: Андрій Качор

Заступника прокурора Вінницької області Олександра Попеска, якого затримали 11 квітня за підозрою в отриманні хабаря, відправили під цілодобовий домашній арешт.

Таке рішення ухвалив Солом’янський районний суд Києва цієї пятниці, 13 квітня, повідомив заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко. З його слів, суд також зобов’язав Попеска носити електронний браслет контролю. Зазначимо, що саме такий запобіжний захід у суду просила САП.

Нагадаємо, що Олександра Попеска затримали СБУ, НАБУ та САП прямо в його помешканні. Як повідомило тоді СБУ, посадовець вимагав шість тисяч доларів США за вирішення питання стосовно закриття кримінального провадження щодо самовільного захоплення 50 гектарів земель сільськогосподарського призначення в одному із районів Вінниччини.

Коментуючи подію, прокурор Вінниччини зазначив, що шокований затриманням: “Надзвичайна подія, яка трапилась у вівторок, 10 квітня, неприємно шокувала мене та весь колектив прокуратури Вінниччини.

“Мені дуже шкода, що людина, якій я довіряв так вчинила. Але прокуратура очищується, нехай і репутаційними втратами. Ми зробимо висновки. Якщо вина працівника прокуратури буде доведена, його буде покарано відповідно до закону. Нечистим на руку – не місце в органах прокуратури”, -сказав В’ячеслав Соколовий.

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.