Застрягла в лисячій норі: на Вінниччині розшукали зниклу 16-річну дівчинку

19:04
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 20 липня, на Вінниччині розшукали 16-річну Наталію Кателян, яка зникла ще три доби тому. Виявилось, що дівчина застрягла в лисячій норі та не могла самостійно вибратись. Наразі з нею все гаразд. 

Як повідомляє Головне управління Національної поліції у Вінницькій області, неповнолітня мешканка села Олександрівка зникла безвісти після 16:00 17 липня. Тоді було відомо, що вона пасла худобу разом з мамою, потім пішла по воду та не повернулася.

Врешті сьогодні Наталю знайшли, відпрацьовуючи в черговий раз околиці села. Неповнолітню побачив місцевий мешканець на полі. Зазначено, що вона застрягла в лисячій норі.

Як розповіла Vежі речниця ГУНП Вінниччини Анна Олійник, дівчинка опинилась в норі таким чином, що ззовні були тільки ноги. Відтак вона не могла самостійно вибратися чи покликати на допомогу.

Поліцейські витягли її та викликали “швидку”. Обставини, за яких це сталося, з’ясовуються. Наразі з дівчинкою все гаразд. Для медичного огляду її доставлено в лікарню.

Зазначено також, що пошуки Наталі тривали майже три доби. Для цього було залучено поліцейських, нацгвардійців, місцевих мешканців та рятувальників.

 

Вони відпрацьовували територію села та прилеглі населені пункти, перевіряли водойми, криниці, закинуті приміщення. Окрім того, дільничні офіцери поліції здійснювали подвірний обхід села та опитували мешканців навколишніх сіл. До пошуків залучили кінолога зі службовим собакою.

Фото з сайту ГУНП у Вінницькій області