“Загул” на Вишенському озері: у Вінниці стартував фестиваль VinAugust Fest 2019. ФОТО

17:57
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні, 24 серпня, на галявині парку Дружби народів розпочався фестиваль VinAugust Fest 2019, який відкрився заїздом байкерів із мото-спільноти “Загул”. Протягом двох днів біля Вишенського озера гості фестивалю зможуть побачити виступи музичних і танцювальних виконавців, потрапити на святкування “Холі”, масштабну пінну вечірку та діджей сет.

Вінниця продовжує святкувати День Незалежності разом зі всією країною, відтак на одній із міських локацій святкувань, у парку Дружби народів стартував дводенний фестиваль VinAugust Fest 2019, який відкрили байкери із мото-спільноти “Загул”. Окрім цього, сьогодні зранку на Європейській площі відбувся  “Велопарад у вишиванках”, де понад сотня людей, одягнутих у яскраве національне вбрання, вирушили у символічний заїзд. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Палюче серпневе сонце гріло галявину поруч із Вишенським озером, де близько 13:00 уже облаштували сцену, а трохи осторонь фуд-корти розміщували приготовані страви на прилавках. Люди тільки починали стягуватися на фестиваль, але вже де-не-де можна було побачити дітей, які готувались до виступу у рамках концертної програми, їхніх батьків та вінничан, які на рушниках засмагали неподалік від сцени. Для відвідувачів облаштували екстремальний атракціон на резинках, а для найменших – невеликі футбольні ігри. 

День Незалежності: як Вінниця відзначить головне свято країни

 

 

 

 

У той же час колона з тринадцяти татуйованих байкерів у фірмовому одязі закотилася на галявину поруч зі сценою. Мото-спільнота “Загул” припаркувала свої “харлеї” та “хонди” неподалік від озера та розмістили банер. За декілька хвилин після цього на території парку з’явився різнокольоровий “раста-байк”, який привернув увагу людей ще більше, ніж здоровенний “Хамер”, який привіз його на причепі. Фара з черепом, шкіряне сидіння із малюнками козаків, аерографія на баках — тюнинговані мотоцикли вишикувалися на галявині та виблискували своїми корпусами на палючому сонці.

 

 

 

 

 

 

Фестиваль тільки наберає обертів, відтак у рамках фестивалю сьогодні ще відбудуться конкурси для дітей та дорослих, перетягування канату, танці від студії хіп-хопу, також на відвідувачів чекатиме святкування “Холі” із обкиданням кольоровими фарбами, пінна вечірка, концерт кавер-бенду та вечірній діджей сет.

Повну програму дводенного фестивалю VinAugust Fest 2019, який триватиме до 25 серпня, можна переглянути за ЦИМ посиланням. А задля того щоб нашим читачам було легше зорієнтуватися у виборі святкових заходів, ми підготували матеріал про найцікавіші події 24 та 25 серпня.

Фото Ольги Мірошниченко