Сотні артистів, байкер-шоу та пінна вечірка: у Вінниці влаштують дводенний VinAugust Fest

22:03
Автор: Юлія Плахтій

У Вінниці цими вихідними, 24 та 25 серпня, на Вишенському озері, що в парку Дружби народів, розгорнеться фестиваль VinAugust Fest. Організатори називають подію “святом звуку та драйву до Дня Незалежності”.

Загалом на сцені фестивалю протягом двох днів виступлять десятки вокалістів та понад дві сотні брейк-дансерів та хіп-хоперів, а також кавер-бендів “Triss” та “Angry girls”. Спеціальними гостями стануть байкери з мото-спільноти “Загул”, які влаштують шоу з кольоровими димовими шашками (час цього шоу поки не повідомляється). Передбачено ще багато інших розваг.

Як повідомили Vежі організатори, Івент-агенція ТОВ«Центр Молодіжних Ініціатив«ТОП ФЕСТ Україна», зокрема на території фестивалю облаштують зони з атракціонами, різноманітними майстер-класами, фуд-зону, лаунж-зону, локацію з дитячими розвагами (батут, гірки, каруселі), а також тематичну фото-зону VinAugust Fest.

 

24 серпня

Фестиваль розпочнеться 12:00, а з 13:00 запрацюють сцени для хіп-хоп та брейк-данс студій та співаків, з 15:00  – конкурси та розваги для дорослих та дітей: майстер класи, атракціони та фотозони.

З 16:00 почнеться музична частина свята: виступи учасниці “Голосу країни” Маші Колядич, кавер-бенду Triss. О 19:00 розпочнеться фестиваль фарб “Holi”, а о 19:30 – пінна дискотека. З 20:30 та 22:00 на території фестивалю триватиме дискотека від Dj Solder.

25 серпня

Як і першого дня, з 12:00 по 13:00 на території Вишенського озера лунатиме музика, а о 13:00 розпочнуться виступи брейк-дансерів.

З 15:00 по 16:00 – конкурси та розваги для дорослих та дітей, а з 16-ї години на сцену знову вийдуть брейк-дансери, а ще – вокалістка Маші Колядич та кавер-бенд “Angry girls”.

Пізніше, о 19:00, відбудеться фестиваль фарб, а ще за півгодини – дискотека з Dj Solder. О 21:00 – фаєр-шоу, після чого гуляння продовжаться.

Вхід на територію – вільний. За оновленням інформації можна стежити на фейсбук-сторінці фестивалю VinAugust Fest.