Задля стабілізації: більшість споживачів Вінниці та області до опівночі відключено від електромережі – “Вінницяобленерго”

18:07
Become a Patron!

У Вінниці та області графіки з відключенням електроенергії скасовані й до 24:00 години поточної доби більшість споживачів, окрім об’єктів критичної інфраструктури і транспорту, відключено від електромережі.

Як повідомляє АТ “Вінницяобленерго”, це зроблено відповідно до розпорядження НЕК “Укренерго”.

За повідомленням начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова, Вінницька область має певний ліміт – лише 20-30% від споживання електроенергії. У першу чергу – для критичної інфраструктури:

Мережа обленерго витримує нормальні режими, але енергосистема України не виробляє достатньо потужності, тому всі діляться. Вінницька область теж. Зараз «несемо» 180 мегават. В нормі мали б 600. Шукаємо резерви підміняти потужності. Хоч на короткий час, але роздавати світло по всій області. Графік залежить від режиму, який доведе “Укренерго”.
Наразі формуємо обмеження у місті Вінниці, аби передати потужності на райони – хоча б година-дві, але світло має бути у всіх.

У патрульній поліції Вінницької області зауважили, що через масштабні відключення енергопостачання в області посилено забезпечується правопорядок: залучено додаткову кількість піших та автопатрулів. Так, у Ситуаційному центрі міста наголосили, що електротранспорт в центрі зупинився і містянам варто планувати маршрут заздалегідь.

Фото – телеграм-канал Сергія Борзова та сторінка АТ “Вінницяобленерго” у Facebook

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.