За перший день роботи радар «TruCam» на Вінниччині виявив понад 60 перевищень швидкості

12:28
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Оновлено: 14 Січня 2019, в 17:22

Вчора, 3 грудня, вінницькі патрульні почали працювати з лазерним приладом TruCAM, що фіксує швидкість проїжджаючих автомобілів. Нині патрульні мають лише один такий прилад і використовують його на дорозі міжнародного значення М-12 поблизу с. Якушинці. 

Вчора лише за дві години патрульні виписали 28 постанов про перевищення швидкості в населеному пункті. Загалом за перший день роботи з приладами, “копи” на перевищенні швидкості піймали понад 60 водіїв, розповіла речниця Управління патрульної поліції у Вінницькій області Тетяна Плахотнюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «TruCam» вже на Вінниччині: патрульні вимірюватимуть швидкість автівок лазерним радаром

 

Про використання лазерного приладу TruCAM повідомляють встановлені дорожні знаки, що попереджають водіїв про фото та відеофіксацію порушень правил дорожнього руху. Спостереження ведеться винятково з узбіччя дороги, де припаркований службовий поліцейський автомобіль з увімкненими маячками.

 

Згідно з частиною 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень. Згідно частини 3 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Патрульні поліцейські застерігають водіїв бути обережними, керувати відповідально та дотримуватися правил дорожнього руху.

Фото зі сторінки Патрульної поліції Вінниччини у Facebook