За перше півріччя збиткові підприємства Вінниччини втратили понад 1,8 мільярда гривень

14:33
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

За перше півріччя цього року збиткові підприємства Вінниччини втратили понад 1,8 мільярда гривень. Решта підприємств (а це 65% від загальної кількості) отримали на 60 мільйонів менший від цього прибуток.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Вінницькій області, де надали фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств Вінницької області за І півріччя 2020 року (без урахування результатів діяльності банків і бюджетних установ).

Так, за півроку великі та середні підприємства Вінницької області отримали 59,8 мільйона гривень збитку до оподаткування.

Також повідомляється, що майже 65% підприємств отримали прибуток – 1 мільярд 815 мільйонів 800 гривень (або 84,8 % у порівнянніі з відповідним періодом минулого року). А збиткові підприємства допустили збитків на суму 1 мільярд 875 мільйонів 600 гривень (або 267,3% у порівнянні з 1 півріччям 2019 року)

Частка збиткових підприємств за І півріччя 2020 року становила 35,7% (в І півріччі 2019 р. –  30,6%)

Промислові підприємства

В управлінні статистики повідомили, що найбільший вплив на формування фінансового результату діяльності великих та середніх підприємств області мала саме підприємств промисловості, які за перше півріччя отримали збиток до оподаткування на 187,5 мільйона гривень.

Також зазначається, що більше ніж дві третини промислових підприємств отримали прибуток – 1 мільярд 220 мільйонів гривень (або 67,4% у порівнянні з відповідним періодом минулого року). А збиткові підприємства допустили збитків на суму 1 мільярд 407 мільйонів 500 гривень (або 367,1% у порівнянні з І півріччям 2019 року).

Водночас повідомляється, що підприємства переробної промисловості області за січень-червень 2020 р. отримали 401,5 мільйона гривень збитку до оподаткування (за відповідний період минулого року ці підприємства отримали прибуток).

Відомо, що понад 90% суми збитку збиткових підприємств переробної промисловості одержали підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (1 мільярд 185 мільйонів 400 гривень).

Також в управлянні статистики зазначають, що підприємства добувної промисловості та розроблення карєрів, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря та водопостачання, каналізації, поводження з відходами за І півріччя 2020 року отримали прибуток.

Ілюстративне фото – gannett-cdn.com

Читайте також: Падіння капітальних інвестицій та збільшення кількості безробітних: як епідемія коронавірусу вплинула на економіку Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.