За п’ять років бюджет Вінниці зріс у 3,3 рази. ГРАФІКА

12:12
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Головний кошторис Вінниці – міський бюджет – за останні п’ять років зріс у 3,3 рази до суми в понад 4,8 мільярдів гривень. 

Про це сьогодні під час звіту за п’ятирічну каденцію на посаді повідомив міський голова Сергій Моргунов. Звіт відбувся в межах проведення чергової сесії міської ради.

Окрім того мер міста повідомив, що за останні п’ять років в місті було створено 9000 робочих місць, створено три нових заводи та збільшено потужності на семи вінницьких підприємствах.

– Треба сказати, що динаміка розвитку щодо створення нових заводів у Вінниці була найкращою серед територіальних громад України, – зазначив Моргунов

Зокрема ідеться про будівництво заводу Green Cool (1 черга – 700 робочих місць, 2 черга – зростання до 2100 робочих місць), ДП “Електричні системи” та перший завод з виготовлення сонячних панелей групи компаній KNESS.

Додаткові виробничі потужності створили на семи вінницьких підприємствах, зокрема ViOil, компанія “Барлінек”, “Сперко-Україна”, фармацевтичний завод ПрАТ “Інфузія”, вінницький завод фруктових концентратів, Вінницька харчосмакова фабрика і “АгранаФрут-Україна”.

Крім того Сергій Моргунов нагадав, що за останні 4 роки в місті вдалося створити чотири індустріальні парки, де місто створило необхідну інфраструктуру для інвесторів. Зокрема йдеться про завод “Head” з виробництва спортивного інвентаря.

Крім того під час звіту підкреслили, що Вінниця має найвищий рейтинг інвестиційної привабливості, що дозволило не лише збільшити бюджет, а й збільшити видатки в бюджеті розвитку до 1 мільярди гривень (зростання в 3,2 рази).

В межах звіту мер міста розповів також про інші показники в економіці, просторовому розвитку, будівництві та інших галузях. Детальніше про це читайте в наступних матеріалах.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.