За останню добу поліція Вінниччини склала 23 протоколи на порушників карантину

15:13
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Упродовж останньої доби поліція Вінницької області склала 23 протоколи на порушників карантинних обмежень. 

У поліції нагадують, що порушення встановлених урядом обмежень карається суттєвими штрафами: на громадян – від 17 до 34 тисяч гривень, на посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень.

Також поліцейські повідомляють, що від початку карантинних заходів на території області вже склали 1585 протоколів на порушників карантину, зокрема, 20 – на керівників та працівників розважальних закладів, 28 – на керівників підприємств, установ і організації, 79 – керівників торгових закладів та установ харчування, 514 – відносно підприємців, або інших осіб, які здійснювали торговельну діяльність, або надавали послуги, 643 – на фізичних осіб, 226 – відносно перевізників та 75 – на громадян за порушення правил самоізоляції.

Водночас суди міста та області вкрай рідко притягають до відповідальності осіб чи організації, яких поліція звинувачує у порушенні карантинних обмежень. Так, станом на 19 жовтня Вінницький міський суд оштрафував громадян за порушення карантину лише в 5% випадків.

Як повідомляється на сайті Вінницького міського суду, станом на 15 жовтня (й від початку карантину) з 433 адмінматеріалів щодо порушення карантинних обмежень (ст. 44-3 КУпАП) суд визнав винними 22 громадян та наклав на них штраф у розмірі 17 000 гривень.

У 5 випадках суд обмежився стягненням у вигляді попередження.

Нагадаємо, що сьогодні МОЗ анонсував збільшення штрафів за не носіння маски та заявив, що звертатиметься до уряду з проханням штрафувати порушників масочного режиму безпосередньо на місці скоєння правопорушення.