За фактом протиправних дій вінницької педагогині відносно учня поліція відкрила кримінальне провадження

11:36
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом протиправних дій вінницького педагога відносно 12-річного учня. 

Як повідомляється на сайті Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, до Вінницького районного управління поліції з заявою звернулась мати хлопчика про те, що асистент вчителя неодноразово ображала її сина та вчинила протиправні дії відносно дитини, що зафіксовані на відео.

Йдеться про випадок у Вінницькій школі № 14, коли асистентка вчителя погрожувала хлопчику із синдромом Дауна “відрізати пі**ку”, якщо ще раз її “дістане”. Розслідування інциденту взяли під контроль Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України на захист прав дітей.

Зазначено, що в межах проведення перевірки викладених у зверненні фактів поліцією виявлені нові обставини, які вказують на наявність ознак кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 137 Кримінального кодексу України (Невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров’ю потерпілого).

Повідомляється, що в межах розслідування кримінального провадження будуть проведені усі необхідні процесуальні дії для об’єктивного встановлення обставин правопорушення та надання правової оцінки діям асистента вчителя.

Таке правопорушення карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Наразі досудове розслідування триває.

Читайте також: “Візьму ножиці і відріжу”: у Вінниці асистентка вчителя погрожувала дитині з інвалідністю. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.