За два місяці вінницькі музеї відвідали понад 25 тисяч людей

14:17
Become a Patron!

Упродовж квітня та травня до чотирьох найбільш популярних вінницьких музеїв завітали понад 25 000 людей. 

Як повідомляють у Департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької міськради, приблизно половина з усіх відвідувачів – це внутрішньопереміщені особи, які знайшли прихисток на Вінниччині.

Рекордсменом за кількістю відвідувачів є Національний музей-садиба М. І. Пирогова, який відвідали понад 17,5 тисяч людей.

На другому місці – Музей моделей транспорту. Зазначається, що він є унікальним для всієї країни та має велику колекцією, яка була занесена до Книги рекордів України.

Також, відвідувачі змогли побачити тимчасові виставки у краєзнавчому та художньому музеях. Вказано, що на жаль, постійні колекції експонатів наразі зняті з фондів в цілях безпеки.

Нагадаємо, раніше низка вінницьких музеїв почали відновлювати свою роботу. Зокрема з 12 квітня роботу для відвідувачів відновив обласний краєзнавчий музей, а 15 квітня – Національний Музей-садиба М.І. Пирогова.

Фото – з Facebook-сторінки Департаменту маркетингу міста та туризму, головне фото – з Facebook-сторінки “Visit Vinnytsia”

Читайте також: Відповіді на війну: у Вінницькому краєзнавчому музеї презентували виставку від творчого об’єднання “MŌN”. ФОТО

Читайте також: В рамках арт-проєкту “Україна розквітне” у Вінниці представили 200 дитячих картин

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.