З врахуванням карантинних обмежень: на Вінниччині відбудеться шоста “Закрутка по-Вінницьки”

19:05
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінницькій області 20 вересня має відбутися вже шостий велозаїзд “Закрутка по-Вінницьки”. Однак через карантинні обмеження цьогоріч марафон пройде в форматі командної гонки, а не традиційного групового старту.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці “Закрутки”, маршрут гонки також буде іншим та матиме довжину в 70 кілометрів. Також буде обмежена кількість учасників змагання – 300 велосипедистів, які почергово стартуватимуть з вінницького аеропорту.

До порівняння: минулоріч від місця технічного старту маршрут складав 87 кілометрів, а ось від Європейської площі – 104 кілометри.

Так, на сторінці заходу зазначається, що марафон “Закрутка по-Вінницьки. Соточка” готовий до свого шостого випуску з особливостями, пов’язаними з карантинними обмеженнями.

Саме тому обрано формат командної гонки, коли команди від 3 до 5 учасників стартують роздільно з невеликим гандикапом. Такий формат дозволить провести івент навіть за умов посилення карантинних заходів

Відповідно змінюється формат реєстрації: реєструються не окремі учасники, а капітан реєструє команду в складі не менше 3 людей. Ще двох учасників капітан може дозаявити до закриття реєстрації – йдеться в публікації.

Команди реєструватимуться до трьох категорій: Шосе (команди зареєстровані в УАТ (Українському аматорському турі) мають змогу заробити рейтингові очки), МТБ і Open (для тих хто їде просто заради фану не залежно від типу велосипеду: шосе, мтб чи навіть сіті-байк).

Для категорії МТБ запланований окремий подіум, а для Open подіуму не буде, натомість результат відображатимуть у підсумковій таблиці учасників.

Команди можуть бути трьох типів: чоловіки, жінки та “Мікст” (в такій команді можуть бути і чоловіки, і жінки, але не жінок має бути не менше двох). Залік часу команди відбуватиметься по трьох найкращих результатах (для команди “Мікст” один з результатів має бути жіночим) і обов’язковим фінішем всіх членів команди в ліміт часу – 7 годин.

Зареєструватись на “Закрутку” можна буде з 18 серпня 2020 року на сайті “Критичної маси Вінниці” ТУТ.

Маршрут

Як повідомив Vежі Олександр Царевський, очільник “Критичної маси Вінниці”, старт та фініш гонки буде в одному місці: Аеропорту “Вінниця”. Урочистого традиційного старту від Вежі Артинова цьогоріч не буде:

Старт: Аеропорт
Вороновиця
Тростянець
Тиврів
Лука-Мелешківська
Фініш: Аеропорт

Підкреслюється, що організатори (“Критична маса Вінниця”) і далі прагнуть забезпечити більш коректне маркування траси, організацію перекриття небезпечних ділянок, мотосупровід і створювати комфортні умови для роботи бригади суддів.

Так, під час марафону запланований супровід мотоциклістів MotoHelp I VinRiders на найбільш небезпечних ділянках шляху та два контрольних пункти на шляху марафону з водою і легким перекусом.

Також учасників марафону пригощатимуть кавою кав’ярні “Чорна кішка Білий кіт”, “Turman coffee house” та “маестро джезви Сан Санич”.

Вартість участі та вимоги до учасників

Вартість реєстрації за одного учасника команди складає:

300 грн – до 20 серпня;
350 грн – до 31 серпня;
400 грн – до 15 вересня
600 грн – на місці старту.

До стартового пакета входять: номерок, наліпка закрутки, сувенірний магніт, роадбук, талон на харчування на фініші, диплом фінішера, медаль фінішера.

Також окремо сплачується медична страховка у розмірі 20 грн (якщо немає діючої)

Організатори наголошують, що сплачувати за участь можна буде після відкриття реєстрації. Тоді при оплаті в графі “коментар” треба буде прописати команду і за що здійснюється оплата (Приклад: “Команда Великі Вовкулаки стартовий”).

Також за бажанням можна буде “додати кілька гривень зверху” в якості благодійного внеску на розвиток івенту.

Організатори особливо звертають увагу на те, що учасники без велошоломів, полісу медичного страхування, з встановленими лежаками на велосипеді і без підписаної розписки про відповідальність до участі в змаганні допускатись не будуть, а стартовий внесок при цьому не повертається.

Крім цього, організатори запрошують допомогти івенту: волонтери зможуть зареєструватись на сайті “Критичної маси” (в полі “роль” потрібно буде обрати “волонтер”), а пропозиції від фірм можна написати в приватні повідомлення.

Зареєструватись на “Закрутку” можна буде з 18 серпня 2020 року на сайті “Критичної маси Вінниці” ТУТ. Стартуватиме “Закрутка по-Вінницьки. Соточка” 20 вересня в аеропорту “Вінниця”. Точний час початку змагання буде відомий згодом.

Розклад марафону, положення про захід та візуалізацію його маршруту обіцяють викласти згодом.

Фото з архіву

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.