З вінницьких комплектуючих створили першу в Україні сонячну станцію власного виробництва

12:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

Першу в Україні сонячну станцію, всі основні комплектуючі якої виготовлені в Україні, збудували у Хмельницькій області. Будівництвом об’єкта займалася група компаній KNESS, завод з виробництва сонячних панелей якої нещодавно відкрили у Вінниці. 

Як йдеться в офіційному повідомленні компанії, “станція генеруватиме майже 15600 МВт/год екологічно чистої електроенергії на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією близько 7800 домогосподарств та запобігти викидам в атмосферу 15 тис. тонн вуглекислого газу впродовж року”. У KNESS зазначають, що “сонячна електростанція розташована у Хмельницькій області на 26 га землі, непридатної для сільськогосподарського використання”.

Сама ж ФЕС “Залісся” має пікову потужність 14 МВт та обладнана понад 37926 сонячними панелями SNRG, створеними українським заводом KNESS PV. Як повідомляє KNESS, вони виготовили інверторні станції та металоконструкції для кріплення панелей.

Нагадаємо, що підприємство з виробництва сонячних панелей у Вінниці відкрили 5 лютого на вулиці Енергетичній. За останні дев’ять років KNESS в Україні реалізувала вже понад 100 проектів у відновлювальній та традиційній електроенергетиці.  Серед них – 47 ФЕС загальною потужністю 468 мегават, збудовані в дев’яти областях України. Такої потужності вистачить, аби забезпечити електроенергією всю Вінницьку область, або 300 тисяч квартир протягом року. Інвестиції в новий завод KNESS у Вінниці склали 5 мільйонів євро.

Читайте також: Сонячне скло України: у Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Kness в 2019 році збирається збудувати сонячних станцій на 500 мегават

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.