× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

З Вінниці невдовзі можна буде літати до Стамбула: аеропорт веде перемовини

17:50
Автор: Віталія Мазур

Цього року Вінницький аеропорт може запустити регулярне авіасполучення зі Стамбулом. Наразі дирекція аеропорту веде перемовини із авіакомпаніями.

Інформацію про те, що директорат авіації Туреччини повністю розподілив додаткову квоту на польоти в Україну, серед яких йдеться і про авіарейси до Вінниці, оприлюднив сайт avianews.com. Повідомляється, що зі Стамбула до Вінниці зможе літати компанія Onur Air. Регулярність перельотів – двічі на тиждень.

  • Ми би дуже хотіли, аби в нас було таке авіасполучення. Зараз працюємо в цьому напрямку. Поки все на рівні переговорів. Досі у нас були тільки сезонні перельоти до Туреччини – на час літніх відпусток. Але скажу, що вінничани часто запитують саме про регулярний авіарейс до Туреччини. Сподіваюся, все вдасться. Коли буде досягнено остаточних домовленостей – про це повідомимо окремо, – розповів директор КП «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець.

У Європу крізь Поділля: вінницький аеропорт претендує на лідерство в Україні. ВІДЕО

Додамо, що збільшення пасажирських авіаперевезень шляхом відкриття маршрутів до Туреччини та Хорватії передбачено Програмою економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік, повідомляє Вінниця.інфо.

Нагадаємо, навесні Вінницький аеропорт збільшить кількість рейсів до Ізраїлю.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.