З Вінниці до Києва за 38 хвилин: пілоти МВС доставили донорське серце для 15-річного пацієнта. ВІДЕО

12:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Напередодні, 6 червня, пілоти Центру авіазабезпечення Національної поліції України за 38 хвилин доставили донорський орган з Вінниці до Києва в Інститут серця МОЗ України для 15-річного пацієнта. 

Як йдеться на сайті МВС України, хлопець понад місяць перебував в реанімації на великих дозах препаратів і “шансу на життя майже не мав“.

– Завдяки професіоналізму працівників системи МВС вдалося врятувати життя 15-річного українця. Хлопець понад місяць перебував в реанімації на великих дозах препаратів і шансу на життя майже не мав. Тому саме ця трансплантація врятувала його та дала можливість прожити ще багато років, – зазначено в публікації. 

Крім того, за повідомленням МВС, пілоти авіазабезпечення НПУ здійснили понад п’ять тисяч місій, пов’язаних з порятунком важкопоранених воїнів-захисників.

Нагадаємо, напередодні, 6 червня, у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені Ющенка провели операцію з вилучення органів для проведення трансплантації. Жінка, яка стала доноркою, померла від інсульту, її родичі дали згоду на донорство. Зазначалося, що нирку та печінку доправлять в інститут ім. Шалімова, другу нирку – в Охматдит. Серце – в Інститут серця для 15-річного пацієнта.

Відео – з сайту МВС України, фото – скріншот

Читайте також: Шанс на життя для чотирьох людей: жінка з Вінниччини стала доноркою органів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.