З відносно невеликими чергами та першими кур’єрами: як у Вінниці McDonald’s відкривався. ФОТОРЕПОРТАЖ

12:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 3 листопада, у Вінниці відкрились відразу два ресторани McDonald’s: на Соборній та на Юності. Оскільки компанія не анонсувала раніше конкретної дати відкриття, ця подія стала певного роду несподіванкою для вінничан. Зокрема, відсутність попереднього анонсу, можливо, і вплинула на те, що черги біля обох закладів не були надзвичайними, а замовлення видавали доволі швидко. 

Відтак, наша фотографиня Зорина Гаджук підготувала невеличкий фоторепортаж початку першого дня відкриття закладів мережі у Вінниці.

Так, близько 10-ї години біля “Маку” на Соборній хоч вже і створювалась черга, яка “росла прямо на очах”, однак, тим не менш, доволі швидко розсіювалась. Тут же можна було побачити й кур’єрів з рюкзаками “Glovo”. Паралельно відвідувачі почали збиратись і біля закладу на Юності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом, можна відзначити, що відкриття закладів у Вінниці викликало дещо менший ажіотаж, аніж аналогічна подія, наприклад, в Києві. Втім, причиною цьому може бути як відсутність попереднього анонсу щодо дати відкриття, так і те, що відкрили заклади в будні дні.

Однак, варто зазначити, що протягом останніх тижнів можна було побачити, що всередині приміщень збираються працівники та тривають певні підготовчі роботи. Тим не менш, дати відкриття не оголошували.

Зазначимо, що за інформацією компанії, заклади працюють з 9:00 до 21:00. На час оголошення “повітряної тривоги” вони не працюватимуть, як не працюватимуть і під час відключення електроенергії, а відновлюватимуть роботу орієнтовно через годину після відбою “тривоги” чи поновлення електропостачання. Якщо ж до закриття ресторану залишатиметься менше години, то заклад відкриють вже наступної доби. Це пов’язано з тим, що для запуску системи та підготовки співробітників потрібен час. 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, раніше сьогодні ми писали, що у Вінниці відкрили відразу два заклади мережі швидкого харчування McDonald’s. Як зазначав заступник міського голови Андрій Очеретний, це означає, зокрема, що близько сотні людей повернуться до роботи після тривалої перерви. Загалом же компанія – великий платник податків в Україні. Лише за “карантинний” 2020 рік компанія сплатила до бюджету 1,5 млрд грн податків.

Фото – Зорини Гаджук

Читайте також: У Вінниці відсьогодні запрацювали відразу два ресторани McDonald’s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.