З початку повномасштабної війни українці перерахували на рахунок ФГ “Подільська громада” понад 37 мільйонів гривень

18:48
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 17 червня, на раді підприємців звітували про роботу за час війни представники Фонду громади “Подільська громада”. За 114 днів повномасштабної війни сума надходжень до фонду склала 37 458 559 грн. 

Як повідомляють у Вінницькій міській раді, за ці кошти вдалося придбати технічне обладнання, амуніцію, захисні елементи для 35 військових частин, серед яких є і вінницькі захисники.

Також зазначається, що ФГ “Подільська громада” підтримує українську армію ще з 2014 року і зараз, в умовах воєнного стану, продовжує це робити. Також цей Фонд координує гуманітарну допомогу для тих людей, які її потребують.

Крім всього, на раді підприємців також повідомили, що на початку квітня Швейцарія закупила продуктів на суму в 1,7 млн шв. франків. Продовольчу допомогу від закордонних партнерів у Вінниці розподілили для потреб міста та інших громад області, які прихистили переселенців, а також для регіонів у зоні активних боїв. Цю роботу адміністрував Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.

Головне ілюстративне фото – Слово і Діло

 

Читайте також: Гроші з “єПідтримки” відтепер можна витратити на допомогу українському війську

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.