З острову Кемпа волонтери вивезли на катамаранах 120 мішків зі сміттям. ФОТО

15:12
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці у понеділок відбулося прибирання острову Кемпа. Близько чотирьох десятків учасників заходу зібрали на локації 120 мішків зі сміттям.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Туристичного клубу “Бідняжка”, яка й влаштувала прибирання, все сміття вивезли на катамаранах.

– Цілих 120 мішків! Сто. Двадцять. На острові площею 0,027 км². Добре, що Муніципальна варта нам дала мішки та рукавиці, а то б довелося бігти докупляти. Ми вивезли все сміття на катамаранах на берег, де його забрали комунальні служби “Еко-Він”, – зазначено у дописі.

Муніципальна варта на своїй фейсбук-сторінці повідомила, що також з острова вивезли “чотири з половиною автомобільних покришки”.

В турклубі кажуть, що прибирати їм було не важко, але висловлюють сподівання, що надалі інші люди будуть більш охайними.

 

 

– Нам не важко, справді, адже від розуміння того, що ми робимо добру справу, є певна втіха. Просто хотілося б, аби надалі люди брали з собою сміттєві пакети, збираючись на природу. І не лише на Кемпу. Це ж так природньо – забрати своє сміття із собою, – пишуть “Бідняжки”.

Повідомляється, що після прибирання всіх учасників чекав шашлик, катання на сап-бордах та акустичний концерт.

 

Фото з фейсбук-сторінки турклубу “Бідняжки”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.