З 29 січня у Вінницькій громаді всі школярі перейдуть на навчання в онлайн-форматі

19:14
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

З 29 січня у Вінницькій громаді всі школярі перейдуть на навчання в онлайн-форматі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, відповідне рішення ухвалила сьогодні, 26 січня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Рішення обмежити скупчення дітей в організованих колективах ухвалене з метою профілактики поширення грипу серед містян.

Директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко зазначає:

– Таке рішення пов’язане зі стрімким зростанням кількості хворих на грип А в нашій громаді. Отож, на найближчий період ініціювали онлайн-навчання. Батьки дітей вже отримали повідомлення від шкіл щодо переходу на навчання у такому форматі. Їм рекомендують підтримувати контакт з учителями та дотримуватися розкладу занять.

Також Яценко додала, що такі рекомендації не порушують основні принципи освіти.

– Надалі слідкуватимемо за ситуацією, а зараз головна мета – зберегти життя та здоров’я громадян, особливо вразливих груп населення, таких, як діти, – зауважила Оксана Яценко.

Як ідеться у відповідному рішенні ТЕБ та НС, “за інформацією Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, за минулі вихідні дні поступило на стаціонарне лікування 64 дитини (при середньо статичному показнику 18-20), з середнім та важким перебігом хвороби. Згідно даних щоденного моніторингу за відвідуваністю в загальноосвітніх закладах, починаючи з третього тижня 2024 року, чітко простежується тенденція до збільшення кількості захворілих серед учнів 1-11 класів”.

Зазначено, що станом поступове зростання кількості захворілих дітей відмічається з 23 січня. Відтак доручено керівникам закладів загальної середньої освіти всіх форм власності, а також закладів позашкільної, позашкільної мистецької освіти всіх
форм власності, які розташовані на території Вінницької міської територіальної громади, організувати з 29 січня дистанційне навчання.

З рішенням ТЕБ та НС можна ознайомитись, завантаживши файл ТУТ.

Головне фото – pravda.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.