З 1 червня почнуть поступово відновлювати роботу дитсадки у Вінниці

16:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

З 1 червня у Вінниці починається “поступове відновлення відвідування дитячих садочків”. Водночас вже зараз дозволили роботу готелів, проведення релігійних заходів, спортивних заходів за умови обмеження кількості учасників до 50 осіб та відсутності глядачів. 

Про це йдеться в протоколі комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, опублікованому на сайті Вінницької міської ради.

У зв’язку з послабленням карантинних обмежень вже відсьогодні дозволили перевезення всіх пасажирів у міському громадському транспорті, проте пасажири повинні бути в захисних масках.

“Також відвідувачі зможуть потрапити на прийом до візового відділу Генерального консульства республіки Польща у місті Вінниці, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Дозволяється проведення релігійних заходів у культових спорудах, розташованих на території Вінницької міської ОТГ, за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та перебування в споруді не більше одного відвідувача на 10м2 її площі.

Також у Вінниці розпочинають працювати готелі, можуть проводитись спортивні заходи за умови обмеження кількості учасників до 50 осіб та відсутності глядачів

З першого червня у місті почнеться поступове відновлення відвідування дитячих садочків.  Для цього є ряд вимог:

•   проходження працівниками закладів дошкільної освіти медичного огляду (у разі необхідності);

•  розконсервація систем очистки води;

•  проведення лабораторних досліджень якості води;

• забезпечення необхідними дезінфікуючими, мийними та антисептичними засобами, безконтактними термометрами, бактерицидними лампами, тощо;

•  підготовка території та приміщень закладів, а саме здійснення гігієнічної та санітарної обробки;

•    замовлення необхідних продуктів харчування

Детально з протоколом комісії можна ознайомитися за цим посиланням.

Водночас на уточнююче запитання, що означає “поступове відновлення освітнього процесу” (чи йдеться не про всі дитсадки чи про їхню роботу не в повному обсязі), у прес-службі міської ради повідомили, що більш детальна інформація щодо діяльності дитячих садочків буде оприлюднена наступного тижня.

Пізніше директорка Департаменту освіти ВМР Оксана Яценко повідомила, що “поступове відновлення” означає те, що не всі садочки відкриються в один день.

– Підготовчий період досить важливий, тому що під час нього відбуватимуться медичні огляди (для понад 2300 людей), розконсервація систем очистки води та лабораторні дослідження якості води. А потім відбудеться об’їзд комісії з Держспоживслужби, які актом мають підтвердити готовність садочків до відкриття.

Резюмуючи, садочки відкриються неодночасно через різний термін підготовчого періоду. 

Читайте також: В ОДА пояснили, як відновлять роботу громадського транспорту на Вінниччині

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.