“ЮКІ”: у Вінниці покажуть фільм про українських хокеїстів в NHL

14:37
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

З третього грудня у Вінниці стартують покази нового українського фільму про українських хокеїстів за океаном “ЮКІ”.

Як повідомляють на офіційній сторінці стрічки у Фейсбуці, покази фільму відбудуться у кінотеатрі “Smart Cinema”, що в ТЦ “Sky Park” у центрі Вінниці.

Як зазначають у виданні “Главред”, режисер стрічки та колишній спортивний журналіст Володимир Мула вирішив розповісти історії українців, які зіграли вирішальну роль, коли створювався НХЛ.

“Не секрет, що діаспори українців у США та Канаді – одні з найбільших у світі. Однак Володимир Мула після ретельного і тривало розслідування і спілкування з сім’ями українців виявив, що в витоках НХЛ була маса українських спортсменів. Він провів інтерв’ю, досліджував документи і розповість історії спортсменів, які увійшли в історію”.

Їхні історії викликають захват та мотивують! Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу — їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги — NHL. Іван Грецький, Орест Кіндрачук, Ерік Нестеренко, Іван Буцик, Руслан Федотенко та багато інших, що у різні епохи здобували світову славу за океаном. Неймовірні розповіді легенд NHL, чий приклад надихає світ! Настав час пишатися ними і на їхній рідній землі — в Україні. «ЮКІ» — реальні історії перемог вільних українців!”, – йдеться в описі стрічки.

Серед інших у створенні фільму брав участь і Волтер Грецьки – батьком легендарного Вейна Грецьки.

Крім того в промо фільму взяли участь також видатні українські спортсмени, як то колишній футболіст вінницької “Ниви”, а тепер гравець збірної України та англійського “Манчестер Сіті” Олександр Зінченко, а також кращі тенісисти України Еліна Світоліна та Сергій Стаховський.